Cast, Oyuncu Ajansı

İçerde

Başarılı bir yapım olan Köstebek filminin uyarlaması olan İçerde heyecan seviyesi ve başarılı oyunculuğu dikkat çeken projeler arasında yer alıyor. Kerem Çatay’ın yapımcılığını yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturmuştu.

Sarp ve Mert, polis akademisinin gözde iki öğrencisidir. Büyük bir rekabet içerisinde olan iki gencin okul hayatlarında pek çok olay olur. Sarp polis akademisinden mezun olmasına bir hafta kala okuldan atılır. Yaşadığı bu olay sonucunda mezuniyette Yusuf’a silah çeken Sarp için bu olayla birlikte yeni bir dünyanın kapıları açılır. Sarp’ın en büyük düşmanı da yine akademinin başarılı öğrencilerinden birisi olan Mert olur.

İçerde Oyuncu Kadrosu

İçerde oyunculuk başvurusu oldukça talep gören seçmeler yapmış bir yapımdır. Güçlü ve başarılı kadrosu ile dikkat çeken yapımda Uğur Yücel, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş ve Çetin Tekindor gibi oyuncular yer aldı. Güçlü kadrosu ve başarılı castı ile dikkat çeken İçerde oyunculuk başvurusu her zaman popüler yapımlar arasında yer aldı. Dizi genç yetenekleri içeren kadrosunda oldukça tecrübeli isimlerin de olması sayesinde kalitesini ve başarısını her alanda kanıtladı.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Çok farklı lokasyonlarda çekimleri yapılan İçerde dizisi görsel şölen açısından seyircileri tatmin eden bir yapım. İzleyenlere her zaman keyifli bir İstanbul yolculuğu yaşatan dizinin ikonikleştirdiği pek çok mekan var. Hasköy’de bulunan Safiye Sultan’ın arka kısmında çekimler yapılıyor. Dizide Sarp’ın azılı düşmanı olan Mert’in evinin çekimleri de Şişli Kazım Orbay caddesinde bulunan ve özel asansör girişine sahip olan bir dairede yapılıyor. Sarp’ın konakladığı alanın çekimlerinin yapıldığı yer ise Fatih Şişhane’de bulunan bir otoparkta yapıldı. Umut Ev Yemekleri adına sahip olan ve Sarp’ın annesinin işlettiği mekanın çekimleri de yine Fatih’te yapıldı. Aynı isimli bir lokantada yapılan çekimlerden kalan zamanlarda lokanta çalışmaya devam ediyor. Dizinin setlerinin açık olması da izleyicilerin büyük ilgi göstermesine neden olmuştur. İçerde oyunculuk başvurusu için yoğun ilgi gören yapımlardan birisi olarak pek çok oyuncu adayına fırsatlar sunan yapımlardan birisi olmuştur.