Cast, Oyuncu Ajansı

4N1K Oyunculuk Başvurusu

4N1K dizisi yakın zamanda Fox Tv kanalında yayınlanmaya başlayacaktır. Dizi henüz yayın hayatına başlamamış olsa da ciddi bir reyting alacağı düşünülmektedir. Konusu itibari ile ailelere hitap etmektedir. Geniş bir izleyici kitlesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. 4N1K oyunculuk başvurusu yapmak isteyen adaylar, başvuru için aşağıdaki verilen bağlantı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Aynı başvuru formu üzerinden hem ana roller için hem de diğer roller için 4N1K oyunculuk başvurusu yapılabilmektedir. Yapılan tüm başvurular Family Ajans yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir. Dizi ile ilgili bilgi edinmek isteyen adaylar bu adresi kullanarak detaylı bilgi edinebilirler.

4N1K Oyunculuk Başvurusu Yapmayı Düşünen Adaylar İçin Bazı Önbilgiler

4N1K oyunculuk başvurusu yapmak isteyen adayların öncelikle bazı önbilgilere sahip olması tavsiye edilen bir durumdur. Dizinin henüz herhangi bir bölümü yayımlanmamıştır. Fakat ilk fragmanı halkın beğenisine sunulmuştur. İlk fragmanı izlemek isteyen ve 4N1K oyunculuk başvurusu ile ilgilenen adaylar, bu bağlantı yoluyla ilk fragmana erişebilirler. Dizi beş gencin hikayesi üzerinden ilerlemektedir. Aile ve gençlik dizisi olan bu yeni yapıma özellikle gençlerin ilgisinin yoğun olacağı düşünülmektedir. Dizinin türü komedidir. Dizinin yayım hayatının ne zaman başlayacağı hakkında henüz bilgi bulunmamaktadır. Fakat dizinin çekimleri başlamıştır. Dizi yakın zamanda bir yaz dizisi olarak FOX TV ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecektir.

4N1K Oyunculuk Başvurusu Yapmayı Düşünen Adaylar Diğer Bilgiler

Dizinin yapımcısı sektörde oldukça bilinen isimlerden Öner ARSLANER, yönetmeni ise sektörde başarıları ile tanınan Murat ONBUL’dur. Dizinin senaryosu ise başarılı kalemiyle adından söz ettiren senarist Ferhat ERGÜN’DÜR. Dizinin oyuncu kadrosu ise genç ve dinamik isimlerden oluşmaktadır ibebet. Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş, Burak Yörük, Bülent Akış, Beyti Engin, Zeynep Özder, Eslem Akar, Aybanu Aykut, Suğdem Gözalır, Gizem Güneş, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk dizinin başlıca oyuncularıdır. 4N1K Oyunculuk Başvurusu yapmak isteyen adaylar yalnızca aşağıdaki başvuru formunu doldurarak Family Ajans üzerinden işlemlerini sürdürebilirler. Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen bu başvuruların tamamı 4N1K Oyunculuk Başvurusu için tecrübeli yetenek ve karakter avcılarımız tarafından değerlendirilmektedir.

Bir cevap yazın