Cast, Oyuncu Ajansı

Ufak Tefek Cinayetler Oyunculuk Başvurusu

Ufak Tefek Cinayetler

Ufak tefek cinayetler oyunculuk başvurusu açısından oldukça rağbet gören yeni yapımlar arasında yer alıyor. Yeni sezona bomba gibi başlayan yapımlardan birisi olan dizi güçlü kadrosu ve etkileyici senaryosu ile dikkat çekiyor. Birbirinden siyah ile beyaz kadar farklı olan dört kadının hikayesini konu alan yapımda entrika, aşk, kıskançlık, aldatma ve ölüm bol bol yer alıyor. İzleyenleri heyecanla ekrana bağlayacak olan yapımda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özer, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler yer alıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Konusu

Arzu, Merve, Oya ve Pelin liseden beri arkadaş olan dört kadındır. Hepsi birbirinden çok farklı olan kadınlardan Oya başarılı ama yalnız bir doktordur. Merve, grubun liseden beri lideri olan dominant bir karakterdir ancak güzel olduğu kadar kötü olması sebebiyle çevresi tarafından pek sevilmemektedir. Pelin, Merve’nin en yakın arkadaşıdır. Merve güzelliği ile kötülüğün muhteşem dansında oldukça çekici ama korkutucu bir kadınken Pelin onun aksine oldukça naif ve yumuşak yüzlüdür. Yumuşak yüzünün altında gerçek bir kötü saklayan Pelin kıskançlığı ile de meşhur bir karakter. Arzu, grubun dördüncü üyesi. İçlerinde en geleneksel olan karakter. Erken yaşta evlenmiş, çocuk sahibi olmuş aldatılmış ve boşanmış bir kadın olan Arzu, hayatla mücadele ederken güçlenecek. Güçlendikçe kötülüğünü ortaya çıkan Arzu’da bu karmaşık hikayede her geçen gün daha çok dikkat çekecek. Geçmişten kalan hırsların ve nefretin sırasıyla gün yüzüne çıktığı Ufak Tefek Cinayetler oyunculuk ve senaryo açısından oldukça güçlü bir yapım.

Ufak Tefek Cinayetler Nerede Çekiliyor?

Ufak Tefek Cinayetler oyunculuk kalitesi ile iddialı yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un Zekeriyaköy semtinde yapılıyor. Dizide meydana gelen olaylar “Sarmaşık Vakası” olarak adlandırıldığı için çekim yerine de Sarmaşık Mahallesi ismi verildi. Yapımcılığı İçerde dizisi gibi ses getiren projelere imza atmış Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in oturduğu Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu Meriç Acemi yazıyor. Ufak Tefek Cinayetler oyunculuk başvurusu için ajansımıza kaydolunuz.

Ufak Tefek Cinayetler Oyunculuk Başvurusu

Ufak Tefek Cinayetler oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.