Cast, Oyuncu Ajansı

Söz Oyunculuk Başvurusu

Söz Oyunculuk Başvurusu

Söz dizisinde Kıdemli Üsteğmen Yavuz, sevgilisine evlenme teklifi yapmak amacıyla doğudaki görevinden İstanbul’a gelir. Evlilik teklifinden sonra alışveriş mağazasına gittiklerine mağazada şüpheli tavırlar sergileyen birisi Üsteğmen Yavuz’un dikkatini çeker. Yavuz hemen harekete geçerek onlarca kişinin hayatını kurtarmıştır ancak yaşanan saldırıda nişanlısı ile beraber birçok kişi hayatını kaybetmiştir. Yavuz, saldırı düzenleyenlerden birini kıskıvrak yakalar ancak terör örgütü Yarbay Erdem’in kızı Nazlı’yı rehin almıştır ve Nazlı’nın karşılığında arkadaşlarının serbest bırakılmasını isterler. Devlet bu konuda herhangi bir yardım etmeyeceğini açıkladığında ise Yarbay Erdem’e özel bir tim kurma emri gelir. Birbirinden farklı kişilerden oluşan bu timin başına Üsteğmen Yavuz getirilir. Söz Oyunculuk Başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Söz Dizisinin Oyuncuları

Söz oyunculuk başvurusu yoğun geçen bir dizi ve bunun karşılığını ekran başındaki izleyiciden fazlasıyla alıyor. Birbirinden yetenekli ve tanıdık oyuncuları bünyesinde toplamaya başaran Söz oyunculuk başvurusu işini sıkıya alan yapımlardan bir tanesi. Family Ajans’ının oyunculuk konusunda tecrübesini arkasına alan dizide, Kıdemli Üsteğmen Yavuz rolünü üstlenen Tolga Sarıtaş oyunculuk performansında yaşadığı gelişme ile bu sene büyük beğeni topladı. İlk oyunculuk deneyimini Bahtı Kara filmi ile yaşayan Tolga Sarıtaş, Söz dizisinden önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Arka Sokaklar gibi yapımlarda çeşitli roller  üstlendi. Dizide, Çolak karakterine Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gören Serhat Kılıç hayat veriyor. Ekol Drama’da oyunculuk eğitimini tamamlayan ve Kurtlar Vadisi Pusu, Dudaktan Kalbe, Menekşe ile Halil ve Karadayı gibi yapımlarda yer alan Nihat Altınkaya ise dizide timin kurucusu olan Yarbay Erdem rolünde yer alıyor.

Dizi Nerede Çekiliyor?

Söz teması gereği Doğu illerinde çekilecekti ancak hem bölgenin zorlu hava ve iklim şartları hem de set güvenliği nedeniyle dizinin çekimleri Balıkesir’e ve İstanbul’a kaydırıldı. Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde gerçekleştirilen çekimlerde oyuncular zorlu arazide yapılan çekimler için zaman zaman destek alıyor. Dizinin kapalı alanlarda yapılan bazı çekimleri ise İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Söz Oyunculuk Başvurusu

Söz oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.