Cast, Oyuncu Ajansı

Savaşçı Oyunculuk Başvurusu

Savaşçı Oyunculuk Başvurusu

Türk askerlerinin son yıllarda yaşadığı olayları konu alan Savaşçı‘da heyecan dozu hiç azalmıyor. Söz ve Savaşçı Özel Kuvvetler Komutanlığı ya da daha çok bilinen adı ile Bordo Bereliler’in hikayesini anlatan dizinin çekim hazırlıkları bir yıl kadar sürdü. 2200 yıllık Türk ordusunun cesaretini, yeteneğini ve gözü pekliğini vurgulayan yapım kendi alanında ilklere imza atmayı başarıyor. Savaşçı oyunculuk başvurusu yeni sezon için hala devam ederken pek çok yeni oyuncu bu dizide yer almak istiyor. Yapım son dönemlerde artan terör olaylarını konu alıyor. Terör örgütü üyeleri Doğu Anadolu bölgesinde ve bölgenin çevresinde bulunan sınırlardan Türkiye’ye giriş yapmaya çalışıyor. Bu mücadelenin en çarpıcı yönünü Savaşçı ekranlara getiriyor.

Oyuncu Kadrosu

Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok rolünde Berk Oktay, Uluslararası Politika Uzmanı Yar. Doç. Aslı Özkaynak rolünden Yıldız Çağrı Atiksoy ve Albay Halil İbrahim Kopuz rolünde ise Metin Serezli yer alıyor. Dizinin güçlü kadrosun başrol oyuncularına Burç Kümbetlioğlu, Uğur biçer, Alican Albayrak, Nazan Diğer ve Yeliz Akkaya gibi oyuncular eşlik ediyor. Savaşçı dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay çekimler başlamadan önce rolü için 10 kilo vermiş. Dizide Bordo Bereliler’in en seçkin birliklerinden birisi olan Kılıç Timi mensubu askerleri canlandıran oyuncular çok çalıştı. Çekimler başlamadan önce Emekli Kıdemli Albay Şevket Şen’den oyuncu ekibi zorlu bir hazırlık sürecinden geçti. Konusu ve yüksek adrenali ile beğeni toplayan Savaşçı oyunculuk başarısı ve kalitesi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Savaşçı oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formunu doldurularak alınmaktadır. Konya ve Ankara merkezli olacak şekilde yapılan dizi çekimleri oldukça zorlu şartlar altında yapılıyor. Savaşçı dizisinde operasyon çekimleri genellikle Konya çevresinde bulunan Toros dağlarının eteklerinden gerçekleştiriliyor. İstanbul ve Ankara, Eskişehir, Kırıkkale’de de çekimleri devam eden dizinin yapımcılığını Limon Film üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor. Yeni sezona bomba gibi hazırlanan dizinin hayranları gelecek bölümleri merakla bekliyor.

Savaşçı Oyunculuk Başvurusu

Savaşçı oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.