Cast, Oyuncu Ajansı

Payitaht Abdülhamid Oyunculuk Başvurusu

Payitaht Abdülhamid Oyunculuk Başvurusu

Sultan Abdülhamid Han dünyanın gözlerini Osmanlı topraklarına diktiği dönemde 33 yıl boyunca tahtta kalmıştır. Payitaht Abdülhamid, Sultan Abdülhamid Han’ın tahttaki son 13 yılını konu alıyor. Sultan Abdülhamid’in padişahlığının 20. Yılından sonra yaşanan önemli olayları konu alan dizide Yunan Harbi, Hicaz Demiryolu çalışmaları, Sultan Abdülhamid’den istenen Filistin toprakları ile ilgili olaylara yer veriliyor. Osmanlının yaşadığı çetin mücadeleleri ekranlara getiren dizi Osmanlı İmparatorluğu’na dair çapıcı olayları gözler önüne seriyor. Payitaht Abdülhamid oyunculuk başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Payitaht Abdülhamid Oyuncuları

Payitaht Abdülhamid oyunculuk kalitesi açısından oldukça başarılı bir dizi olarak öne çıkıyor. Ihlamurlar Altında adlı yapımla çıkış yakalayan 1973 doğumlu Bülent İnal dizide Abdülhamid Han rolünde karşımıza çıkıyor. Kendisini devletine ve milletine adamış olan Ömer ve Yusuf karakterlerine ise sırasıyla Akın Akınözü ve İbrahim Kendirci hayat veriyor. Payitaht Abdülhamid dizisinde Sultan Abdülhamid’in eşi Bidar Kadın Efendi rolünde ise Özlem Conker’i görüyoruz. Sultan Abdülhamid’in tahtan indirilmesi için girişimlerde bulunan 5. Murad sebebiyle Hatice Sultan göz hapsinde bulundurulur. Hatice Sultan rolünde ise Gözde Kaya yer alıyor. Sultan Abdülhamid’in kızı Seniha Sultan rolünde gördüğümüz Selen Öztürk daha önce tarihi bir yapım olan Muhteşem Yüzyıl‘da da yer almıştı. Payitaht Abdülhamid oyunculuk başvurusu yeni sezonda da pek çok oyuncunun hayalini gerçekleştirmesi için şans sunuyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

ES Film’in projesi olan Payitaht Abdülhamid dizisinin çekimleri Kocaeli’nde bulunan Seka Film Platosu’nda başladı. Setler tamamen döneme uygun hale getirildi. Dizinin görüntü ve dekor kalitesi oldukça yüksek. Bu sebeple platoda Yıldız Sarayı’nın belirli mekanları birebir olmak suretiyle tekrar inşa edildi. Dizinin çekimleri Kocaeli’nde bulunan platolar dışında Yıldız, Dolmabahçe ve Eyüp semtlerinde de devam ediyor. Ayrıca Yalova ve Kocaeli’de dış çekimleri yapılan dizide 120 kişilik bir teknik ekip görev alıyor. Payitaht Abdülhamid oyunculuk başvurusu yapmak isteyenler başvuru formumuzu doldurabilirler. Dizi oldukça büyük bir ekibe sahip. Ekipte yer almak için bekleyen yeni oyuncular Payitaht Abdülhamid oyunculuk başvurusu‘nu Family Ajans üzerinden tamamlayarak oyunculuk fırsatı yakalıyorlar.

Payitaht Abdülhamid Oyunculuk Başvurusu

Payitaht Abdülhamid oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.