Cast, Oyuncu Ajansı

Jet Sosyete Oyunculuk Başvurusu

Jet Sosyete Oyunculuk Başvurusu

Aile arasında sinemada da büyük bir başarı yakalayan, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya unutulmaz yapımların senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, üç yıl aradan sonra, 2018 yılında Jet Sosyete ile ekranlara geri dönül yapıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Jet Sosyete oyunculuk başvurusu hala devam ediyor. Dizinin yönetmen kolduğunda ise daha önce Eyvah Eyvah, Deliha ve Niyazi Gül Dörtnala yapımlarından tanıdığımız Hakan Algül yer alıyor. Bu yılın en çok beklenen yapımlarından birisi olan Jet Sosyete, Star TV ekranlarında yer alıyor. Komedi türünde bu yıla damga vurması beklenen dizi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Jet Sosyete Konusu

Dizi, Özpamuk Tekstil’de getir götür işleri yapan Yaşar Yüksel’in eşi Safiye, kızı Yıldız, kayınbiraderi  Gündüz ve Baldızı Melike ile birlikte İstanbul’da bir gecekonduda yaşarken, Özpamuk Tekstil’in sahibi Cengiz Özpamuk’un yakışıklı ve çapkın oğlu Ozan’ı sinirlenerek genel müdürlük görevinden almasını ve inat uğruna bu konuma Yaşar Yüksel’i getirmesini konu alıyor. Ailesi ile birlikte gecekondudan çıkıp genel müdür olarak Jetset Konakları’nda yer alan genel müdür villasına taşınan Yaşar Yüksel daha önce hiç görmediği bir ortama adım atıyor. Ailenin bu beklenmeyen sınıf atlaması ve sosyeteye dahil olması eğlenceli olayları da beraberinde getiriyor. Jet Sosyete oyunculuk başvurusu yapan oyuncu adayları bu eğlenceli hikayede yer alma şansı yakalıyor.

Jet Sosyete Oyunculuk Başvurusu – Oyuncu Kadrosu

Jet Sosyete oyunculuk başvurusu süreci devam ederken dizinin başrol karakterleri de belli oldu. Dizide Yaşar Usta rolünü Çağlar Çorumlu, Yaşar Usta karakterinin eşi Safiye Yüksel rolünü Derya Karadaş canlandırıyor. Yaşar’ın kayınbiraderi rolünde Bartu Küçükçağlayan, baldızı rolünde ise Aslı Bekiroğlu yer alıyor. Dizinin ana konusunu oluşturan Özpamuk Tekstil’in sahibi Cengiz Özpamuk karakterini Cengiz Bozkurt bulunuyor. Dizide daha önce Avrupa Yakası’nda beraber çalışmış olan Gülse Birsel, Hasibe Eren ve Sarp Apak’ın dışında Bartu Küçükçağlayan, Şahin Irmak, Ayşenil Şamlıoğlu ve Enis Arıkan da yer alıyor. Yaklaşık olarak 60-70 dakikalık bölümlerden oluşacak olan dizinin bölümlerine İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam ediliyor.