Cast, Oyuncu Ajansı

İstanbullu Gelin Oyunculuk Başvurusu

İstanbullu Gelin gerçek hayattan uyarlanan hikayesi ve başarılı kadrosu ile ekranların sevilen yapımları arasında yer alıyor. Dizi uzun yıllardır kendi ayakları üzerinde duran konservatuar mezunu Süreyya ile zengin iş adamı Faruk’un hikayesini konu alıyor. Dizide heyecanın seviyesi hiç düşmüyor. İstanbullu Gelin oyunculuk başvurusu yeni sezon için devam ederken dizinin yeni bölümleri de heyecan ile bekleniyor. Ailenin en büyük oğlu olan Faruk Boran annesi Esma Sultan’ın onayını vermediği sevgilisi Süreyya ile evlenmekte ısrarcı olur. Süreyya içine düştüğü durumun farkında olsa da Faruk’a olan aşkından vazgeçmez ve genç kadın Bursa’da, sevdiği adamla evlenerek yeni bir hayata başlar. Faruk ve Süreyya’nın tutkulu aşkının yanı sıra Boran ailesinin etrafında gelişen olayları da konu alan dizi yayınlanmaya başladığı günden beri büyük beğeni topluyor.

Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin oyunculuk ve senaryo kalitesi ile dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver paylaşıyor. İkiliye İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Neslihan Yelden, Murat Akpınar, Berkay Hardal ve Pelinsu Pir gibi başarılı isimler eşlik ediyor.Özcan Deniz’e daha önce zengin iş adamı senaryolarından izlemeye alışığız. Özcan Deniz’e eşlik eden rol arkadaşı Aslı Enver ise ilk defa bu tarz bir rolde yer alıyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Bursa’nın tarihi ve turistik mekanlarını ön plana çıkaran dizi çekimleri çoğunlukla Bursa’da yapılıyor. Dizinin çekimleri zaman zaman İstanbul’da yapılsa da ekranlarda ağırlıklı olarak Bursa’nın güzelliklerini izlemek mümkün oluyor. Uludağ ve Tuz Pazarı gibi önemli ortamlarda yapılan çekimler ile ilgili en büyük merak konusu çekimlerin yapıldığı konağın nerede olduğu. Yapım ekibi konağın yerini sır gibi saklamayı tercih ediyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, senaryosunu Teşrik’i Mesai’nin yazdığı İstanbullu Gelin oyunculuk ve kalite açısından dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor.

İstanbullu Gelin Oyunculuk Başvurusu

İstanbullu Gelin oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.