Cast, Oyuncu Ajansı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyunculuk Başvurusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyunculuk Başvurusu

ATV’nin ekranlara damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu oyuncu adaylarına büyük bir yapımda yer alma şansı sunuyor. Üçüncü sezonuyla ekranlara fırtına gibi dönen dizinin her yeni bölümü izleyicileri ekranlara kilitliyor. Senaristliğini Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Tan oturuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın hikayesi ise Esra Şimşek’in elinden çıkıyor. Dram türünde önemli yapımlardan birisi olan dizi aynı zamanda polisiye ve komedi yönüyle de herkesten tam puan alıyor. Dizi her yaştan kesime hitap ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, televizyon reytinglerinde de her hafta üst sıralarda yer almayı başarıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu

Üniversiteyi bitirip mühendis hayalleri kuran Hızır Çakırbeyli’nin abisi Ömer’in hasımları tarafından öldürülmesiyle tamamen değişiyor. Çok sevdiği abisini küçük yaşta kaybeden Hızır, mühendislik hayallerini bir kenara bırakıp abisinin intikamını almaya yemin eder. Bu yolda Hızır önce cezaevine daha sonra da yeraltı dünyasına adım atıyor. Hızır bir yandan yeraltı dünyasında hızlı bir şekilde yükselirken diğer taraftan eşine, annesine, oğluna ve ailesinin diğer üyelerine kol kanat geriyor. Yer altı dünyasında önemli yerlere gelen Hızır Çakıroğlu’nun devletten aldığı teklif onu büyük bir ikileme sürükleyecektir. Oyuncu adayları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu ile bu hikayede yer alma şansı yakalıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, izleyicilerden tam puan alan bir yapım olarak son yıllara damgasını vuran diziler arasında yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyunculuk Başvurusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyunculuk başvurusu oyuncu adaylarında büyük ilgi uyandırıyor. Dizinin zengin kadrosu herkes için ilgi çekici hale geliyor. Dizinin başrolünde Hızır Çakırbeyli rolünde Oktay Kaynarca, Meryem Çakırbeyli rolünde Deniz Çakır, Suzi rolünde Meryem Uzerli ve İlyas Çakırbeyli rolünde Ozan Akbaba yer alıyor. Dizide başrol oyuncularına Sevcan Yaşar, Yunus Emre Yıldırımer, Hızır Çakırbeyli’nin annesi Hayriye Çakırbeyli rolünde de Sabine Anjula eşlik ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başarılı oyuncuları ve izleyiciyi ekrana bağlayan konusu ile her hafta ATV kanalında ekranlara geliyor.