Cast, Oyuncu Ajansı

Diriliş Oyunculuk Başvurusu

Diriliş Oyunculuk Başvurusu

13. yüzyılda Anadolu’da geçen Diriliş dizisinin konusunda bölgedeki güç savaşları yer alıyor. Türklerin 1071 yılında geldiği Anadolu topraklarında Haçlılar ve Moğolları yaptığı işgalleri anlatan dizide kendine yer edinmek için mücadele eden Ertuğrul’un hikayesi anlatılıyor. Kayı Obası ile birlikte yurt edinecek bir yer arayan Ertuğrul’un obasında 400 çadır vardır. Ertuğrul’un bu süreçte yaşadığı hainlikler ve yaptığı kahramanlıklar oldukça dikkat çekici bir şekilde anlatılıyor. Dizide tapınak şövalyeleri, Moğollar ve hain Türkmen beyleri ile verilen mücadeleler oldukça başarılı bir şekilde ekrana aktarılıyor. Ertuğrul, Kayı Obası ile birlikte Bizans sınırlarına yerleştikten sonra ise mücadelesini Bizanslılar ile vermeye devam ediyor. Pek çok yenilgi ve ihanet yaşayan Ertuğrul Türk tarihinin en önemli devletlerinden olan Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Gazi’nin babası olarak da hayat hikayesi ile merak uyandırıyor. Diriliş oyunculuk başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Diriliş Oyuncuları

Diriliş oyunculuk ve senaryo kalitesi açısından başarılı yapımlar arasında yer alıyor. Diriliş oyunculuk başvurusu dizinin 96 bölümü boyunca devam ederek pek çok yeni oyuncunun keşfedilmesine olanak tanımıştır. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Esra Bilgiç ve Hülya Darcan gibi ünlü isimler yer almıştır. Süleyman Şah’ın oğlu olan kahraman ve gözü pek Ertuğrul rolünde Engin Altan Düzyatan oynamıştır. Boy Veren ve Kayı Obalarını bir arada tutan; Ertuğrul’un annesi Hayme Ana rolünde ise Hülya Darcan yer almıştır. Genç oyuncu Esra Bilgiç kaçak bir Türkmen şehzadesinin güzel, fedakar ve zeki kızı olan Halime karakterine hayat vermiştir.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Diriliş dizisinin dikkat çeken bölümleri iki farklı bölgede çekiliyor. Riva ve Beykoz civarlarında kurulan 2 adet platoda yapılan çekimlerde toplamda 40.000 metrekarelik bir alan kullanılıyor. 600 metrekarelik Süleyman Şah otağı, 35 adet çadır ve pek çok oba dükkanının kurulduğu alanda otağ meydanı, talimhane ve kilimhane gibi alanlarda kuruldu. Beykoz’da kurulan sette ise Halep, Halep Sarayı, zindanlar, Selçuklu Kasrı gibi alanlar yapıldı. Diriliş dizisinin 3. sezon çekimleri ise Nevşehir Kapadokya’da yapılmıştır. Oldukça geniş bir teknik ekibe sahip olan dizide yan rollerde pek çok oyuncu yeteneğini sergileme fırsatı buldu. Yan rollerin çokluğu da Diriliş oyunculuk başvurusu için talepte bulunanların genellikle olumlu sonuçlar almasını sağlamıştır.

Diriliş Oyunculuk Başvurusu

Diriliş oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.