Cast, Oyuncu Ajansı

Çukur Oyunculuk Başvurusu

Çukur Oyunculuk Başvurusu

Genç oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Çukur, yeni sezonun popüler yapımları arasında yer alıyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği çukur dikkat çeken genç yeteneklere yer veren özel bir proje. Oyunculuk kariyeri yapmak isteyenler için hayallerin projesi olabilecek Çukur, güçlü kadrosu ve dikkat çeken senaryosu ile yeni sezonun öne çıkan projelerinden birisi olacağını gösterdi. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Çukur oyunculuk başvurusu açısından da oldukça popüler diziler arasında yer alıyor. Dizinin genç kadrosu oyunculuk kariyerine yeni başlayanlar için oldukça umut verici.

Çukur Dizisi Konusu

Çukur Mahallesi, İstanbul’un en belalı ve olaylı mahallesidir. Bu mahalledeki tüm kontrol Koçova Ailesi’nin elindedir. Koçovalılar prensip gereğince Çukur ne kadar belalı olsa da mahallede kesinlikle uyuşturucuya izin vermezler. Ancak mahallenin potansiyeli göz önünde bulundurulduğu zaman bu mahallede uyuşturucu işi yapmak isteyenler vardır. Mahalleye göz diken grup başarılı olup tüm Koçova Ailesi’ne beyaz bayrak çektirdiğini düşünürken ailenin en genç üyesi Yamaç mahalleye geri döner. Yamaç yıllar önce tüm ailesini ve hayatını geride bırakarak bilinmez bir yolculuğa çıkar. Kendisi gibi olan Sena ile karşılaştığı zaman hayatının aşkını bulduğuna inanır. Aşık çift hayatlarına Çukur’da devam ederken mahallenin sorunları ve Yamaç’ın ailesinin varlığı sorunlar yaratmaya başlar. Çukur hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile oldukça başarılı yapımlar arasında yer alamaya hazır. Çukur oyunculuk başvurusu yeni sezon yapımları arasında en çok rağbet görenler arasında yer alıyor.

Çukur Oyuncu Kadrosu

Genç yetenekler Dilan Çiçek Deniz ve Aras bulut İynemli’nin başrollerinde yer aldığı çukur dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum yazıyor. Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturduğu dizinin güçlü kadrosunda Erkan Kolçak Köstendik, Öner Erkan, Nebil Sayın, Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu yer alıyor. Dizinin genç ve başarılı kadrosuna usta oyuncular Perihan Savaş ve Ercan Kesal eşlik ediyor. Çukur oyunculuk başvurusu ile oyunculuk kariyeriniz için güçlü bir adım atabilirsiniz. Hayallerinize ve yeteceğinize inanarak çıktığınız bu zorlu yolda ajansımıza başvuru yaparak dizideki uygun roller için seçmelere katılma fırsatı elde edebilirsiniz.

Çukur Oyunculuk Başvurusu

Çukur oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.