Cast, Oyuncu Ajansı

Avlu Oyunculuk Başvurusu İçin Acele Edin!

Avlu Oyunculuk Başvurusu

Geçtiğimiz sezonun iddialı yapımlarına imza atan Limon Film, yeni projesi Avlu ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi hedefliyor. Oldukça güçlü kadrosu ve hayatın gerçeklerini en saf haliyle yansıtan senaryosu ile dikkat çeken Avlu oyunculuk başvurusu açtığında da büyük ilgi gören yapımlardan birisi. Deneyimli ve profesyonel bir kadroda yer alarak kariyerine devam etmek isteyen oyuncu adaylarının heyecanla beklediği fırsatlardan birisi olan dizi oldukça başarılı bir uyarlama ile olarak ekranlara gelecek.

Avlu Dizisi Konusu

Bugüne kadar tam 140 ülkede yayınlanan ve 25 yıldır popülerliğini başarılı bir şekilde koruyan Prisoner dizisinin uyarlaması olarak ülkemizde ekranlara gelecek Avlu, hapishane hayatına dair çarpıcı gerçekleri seyirci ile buluşturacak bir yapım. Bu başarılı proje Seda Altaylı Turgutlu tarafından televizyona uyarlanırken Avlu’nun yönetmen koltuğunda ise Yüksek Aksu oturuyor. Etkileyici bir hapishane dramı olarak tanımlanan Avlu kendisine gösterilen adaletsizliği nihayetinde ortadan kaldırmak için tek başına hareket eden ve kendi adaletini sağlamaya çalışırken cezaevine giren bir kadının hikayesini anlatıyor. Özgürlüğünden kendince sebepleri yüzünden vazgeçen ya da vazgeçmek zorunda kalan kadınların hikayesini etkileyici bir şekilde ekranlara getirecek özel bir yapım. Karakuyu’da cezasını dolduran, kendi hukuk düzenini yaratmış kadınların yaşam mücadelesini izleyen herkes nefesini tutacak. Bu güçlü senaryoda yer almak isteyen oyuncu adayları da Avlu oyunculuk başvurusu sürecinde Family Ajans tarafından yönlendirilerek seçmelere gidiyor ve kendilerine uygun bir rol elde etme şansı buluyor.

Avlu Oyunculuk Başvurusu Avlu Dizisi Kadrosu

Güçlü kadro, etkileyici senaryo ve başarılı projelere imza atmış bir yapım şirketi bir araya geldiği zaman ortaya hep izlenmeye değer projeler çıkar. Tüm bu unsurların bir araya geldiği Avlu dizisinde Demet Evgar, Ceren Moray, Kenan Ece, Nursel Köse, Ruçhan Çalışkur ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi deneyimli isimler yer alıyor. Şubat döneminde ekranlara gelecek olan dizinin kadrosunun bu kadar güçlü olması Avlı oyunculuk başvurusu için sıraya giren oyuncu adaylarının da artmasına neden oluyor. Siz de bu başarılı yapımda güzel bir role sahip olmak için Family Ajans ile Avlu oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.