Cast, Oyuncu Ajansı

Arka Sokaklar Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar oyunculuk kalitesi ve uzun yıllardır beğeni toplayan heyecanlı senaryosu ile izleyenleri ekran başında tutmaya devam ediyor. Geçmişi ile herkesi büyüleyen İstanbul’un karanlık sokaklarını daha güzel ve yaşanılır kılmaya çalışan cesur polislerin hikayesini anlatıyor. Arka Sokaklar hiç bitmeyen heyecanı ile 10 yılı aşkın süredir izleniyor. İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan bir sivil ekibin zorlu ve heyecanlı maceralarını konu alıyor. Dizide çok çeşitli insan hikayeleri gözler önüne seriliyor.  Yer yer eğlenceli, yer yer hüzünlü bir hikayeye sahip olan Arka Sokaklar dizisinde baş komiser Rıza Baba ve ekibinin birbirinden heyecanlı maceralarına ve hayatlarına tanık olmak mümkün. Arka Sokaklar oyunculuk başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Arka Sokaklar Oyuncuları

Arka Sokaklar oyunculuk başvurusu için her yeni sezonda pek çok fırsat ortaya çıkıyor. Bu dizide yer almak isteyen oyuncular başvuru formumuzu doldurabilirler. Başrollerinde pek çok ünlü isim yer alıyor. Dizide Rıza Baba rolünde Zafer Ergün, asabi komiser Mesut Güneri rolünde Şevket Çoruh ve eğlenceli aile babası Hüsnü Çoban rolünde ise Özgür Ozan yer alıyor. Oya Akar, Alp Korkmaz, Özlem Çınar, Ozan Çobanoğlu, Boğaz Aksoy, Figen Evren gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizide pek çok oyunda ilk kez ekranlarda yer alma şansı da buluyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Heyecanlı senaryosuyla herkesi ekrana bağlayan Arka Sokaklar dizisinin bölümlerinin büyük bir kısmı İstanbul’da çekiliyor. İç mekan çekimlerinin İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde yapıldığı dizinin dış mekan çekimlerinde ise genellikle Taksim civarı tercih ediliyor. Dizinin senaryosu gereğince şehir dışında yapılan çekimler de olabiliyor. Dizi zaman Doğu Anadolu Bölgesi’nde geçen olaylara da konu oluyor. Başta Taksim olmak üzere İstanbul’un pek çok semtinde yapılan dizi çekimleri tam gaz devam ediyor. Arka Sokaklar oyunculuk başvurusu için sitemiz üzerinden başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Farklı set ve ortamlarda çalışma imkanı bulan oyuncular için dizi seti oldukça öğretici bir ortam sunuyor. Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz oturuyor. Senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Ömer Genç’in yazdığı dizinin müziklerini ise Murat Evgin Yapıyor.

Arka Sokaklar Oyunculuk Başvurusu

Arka Sokaklar oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.