Cast, Oyuncu Ajansı

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Alparslan: Büyük Selçuklu, AKLİ FİLM imzalı, yönetmenliğini Sedat İnci’nin yaptığı, senaryosunun Emre Konuk tarafından kaleme alındığı, yakında TRT 1’de yayınlanacak olan tarih, kurgu ve drama türündeki Türk televizyon dizisidir. 2020-2021 yılları arasında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin devamı niteliğindedir. Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun devlet yapısını, siyasi olaylarını, savaşlarını ve Sultan Alparslan’ın hayatını ele almaktadır. Başrollerinde Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Korel Cezayirli, Gizem Karaca gibi oyuncular yer almaktadır.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurularınız family ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.