Cast, Oyuncu Ajansı

Vatanım Sensin Oyunculuk Başvurusu

Vatanım Sensin Oyunculuk Başvurusu

Vatanım Sensin Konusu

Sevilen dizi Vatanım Sensin oyunculuk başvurusu, konu ve çekim mekanları ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Balkan harbinin sonlarına doğru Selanik’te binbaşı görevinde olan Cevdet hem vatanı için yiğit bir asker, hem karısı Azize’ye tutku dolu bir aşık, hem çocukları Ali Kemal, Yıldız ve Hilal için korumacı bir baba hem de annesi Hasibe’yi hiç yalnız bırakmayan hayırlı bir evlattır. Cevdet’in beraber büyüdüğü, kan kardeşi Tevfik ile cephede savaşırken başına gelen bir olay bütün hayatını alt üst eder. Bu olay sonucunda ailesinden kopmaya mecbur kalır. Geride kalan ailesinin Selanik’ten İzmir’e göç etmesine Tevfik yardım edecektir.

Oyuncular 

Vatanım Sensin oyunculuk başvurusu olarak ekrana gelen en iyi diziler arasında yer alıyor. Dizinin başrol oyuncularından Muhteşem Yüzyıl dizisiyle oyunculuk tarihine altın harflerle yazılan Halit Ergenç, vatanı için her şeyi göze alabilecek olan Binbaşı Cevdet karakterini canlandırıyor. Binbaşı Cevdet’in fedakar, güzel ve onurlu eşi Azize hemşire rolünde ise Halit Ergenç’in gerçek hayattaki eşi Bergüzar Korel yer alıyor. Düşmandan daha tehlikeli bir dost olan Cevdet’in kan kardeşi rolünü ise Onur Saylak ekrana yansıtıyor. Dizide daha önce Türkiye’de de yayınlanan başarılı Alman yapımı Kobra Takibi dizisinde rol almış olan Baki Davrak, Yunan Komutan Vasili rolünde, daha önce birçok başarılı yapıma imza atmış olan Celile Toyon, Binbaşı Cevdet’in annesi Hasibe rolünde karşımıza çıkıyor. Vatanım Sensin oyunculuk başvurusu sadece ajanslara kayıtlı olan oyuncu adayları arasından gerçekleştiriliyor.  

Nerede Çekiliyor?

Vatanım Sensin oyunculuk performansları ve konusunun yanı sıra çekildiği mekanlar ve ortaya konan muhteşem atmosfer ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dizi, İstanbul’da kurulan devasa büyüklükte, konuya uygun bir platoda çekiliyor. 1900’lü yılların başında geçen dizi bu plato dışında İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de yer alan mekanlarda çekiliyor. Dizinin Selanik’te geçen sahneleri de İzmir’de yer alan bazı mekanların diziye göre uyarlanması ile çekiliyor. Daha ilk sezonunu tamamlamış olan Vatanım Sensin oyunculuk, atmosfer ve konu açısından çok başarılı ve önümüzdeki yıl tam 50 ülkede yayınlanacak.

Vatanım Sensin Oyunculuk Başvurusu

Vatanım Sensin oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.