Cast, Oyuncu Ajansı

Tutsak

Tutsak

Tutsak, atmosfer olarak olduğu kadar hikayesiyle de izleyicileri kendine bağlayacak bir yapım olarak öne çıkıyor. Hayata her daim pozitif yaklaşan, eğlenceli, güzel ve gururlu bir genç kız olan Elif’in ailesini kaybetmesi hayatı bir anda değişir. Amcası tarafından kendinden 30 yaş büyük birisi ile zorla evlendirilen Elif’in hayatı bir daha eskisi gibi olmaz. Kocası tarafından tehdit edilen ve evden bile dışarı çıkamayan Elif adeta bir tutsak hayatı yaşamaktadır. Hiç beklenmedik anda ortaya çıkan bir durum Elif’in tamamıyla yabancı olduğu dünyada bir kez daha yapayalnız kalmasına neden olur. Elif yeni dünyasında attığı her adıma dikkat etmek zorundadır.

Tutsak Oyuncuları

Tutsak oyunculuk performanslı öne çıkan bir dizi olacak gibi gözüküyor. Uzun süren Tutsak oyunculuk başvurusu ve seçim döneminin ardından şekillenen dizi kadrosu bu sene büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Dizide, Lale Devri, Muhteşem Yüzyıl ve İlişki Durumu Karışık gibi dizilerde rol alan Pamir Pekin, Kenan rolünde yer alıyor. Dizinin ana karakteri Elif rolünde ise Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakteri ile karşımıza çıkan Gülper Özdemir bulunuyor. Elif’in kendinden 30 yaş büyük eşi Sadullah’ı ise Geniş Aile, Patron Mutlu Son İstiyor ve İncir Reçeli gibi yapımlarda rol alan Mustafa Uzunyılmaz canlandırıyor. Dizide ayrıca Zengin Kız Fakir Oğlan, Behzat Ç., Poyraz Karayel ve Kördüğüm gibi dizilerde rol alan Ayda Aksel ve Süper Baba dizisinde oynadığı Şule karakteri ile tanınan Seray Gözler yer alıyor.

Nerede Çekiliyor?

Tutsak dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz semtinde ve Çamlı Bahçe Mahallesinde bulunan Gördeşli Makbule Sokak’ta gerçekleştiriliyor. Bu mekanlarda çekilen dizi izleyiciye muhteşem bir atmosfer sunuyor. Dizinin yapımcılığını ise 1441 yapım şirketi üstleniyor.