Cast, Oyuncu Ajansı

Şevkat Yerimdar Oyunculuk Başvurusu

Şevkat Yerimdar Oyunculuk Başvurusu

Şevkat Yerimdar’ın Konusu

Öfke kontrolü problemi yaşayan Şevkat Yerimdar aslında özünde yumuşak bir kalbe sahiptir. Ankara’da doğup büyüyen Şevkat tam bir mahalle delikanlısıdır. Büyüklerine karşı saygılı, küçüklerine karşı sevgili olan Şevkat’in daima hürmet ettiği Cevdet Bey bir gün ondan bir ricada bulunur ve bunun sonucunda olaylar gelişir. Cevdet Bey’in kızı Esin, Paris’ten döndüğünde Cevdet Bey, Şevkat’ten kızına göz kulak olmasını ister. Cevdet Bey’in kızı Esin ise güzeller güzeli bir kızdır. Üniversite eğitimi için Fransa’ya giden Esin 10 yıl Paris’te yaşamıştır. Zengin bir antikacının kızı olan Esin ressam, heykeltıraş ve seramikçidir. İstanbul’a dönünce Şevkat’ın üst katına taşınan Esin, hep hayalini kurduğu sanat galerisini de evinin karşısında yer alan dükkana açar. Şevkat, Esin’in aklını başına getirmek için türlü türlü işlere bulaşır. Esin’in aklı başına geldiğinde ise durumlar değişir. Şevkat Yerimdar oyunculuk başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Oyuncu Kadrosu

Şevkat Yerimdar oyunculuk başvurusu süreci son derece iyi işlenmiş bir dizi. Dizide Şevkat Yerimdar karakterini daha önce Türkan dizisinde Türkan Saylan’ın kocası Doktor Orhan rolünü ve Fatih-Harbiye dizisinde Onur rolünü canlandıran Özgürcan Çevik, Cevdet Uçar karakterini Türkiye’nin önemli oyuncuları ve tiyatrocuları arasında gösterilen Salih Kalyon, Esin Uçar karakterini Fikrimin İnce Gülü, Kış Güneşi, Mahpeyker Kösem Sultan ve Emret Komutanım gibi yapımlarda yer almış olan Başak Parlak ve Cuma karakterini Neredesin Firuze, Çakallarla Dans, İşler Güçler, Haneler ve Herşey Yolunda Merkez gibi yapımlarda rol alan Murat Akkoyunlu canlandırıyor. Dizide ayrıca Barış Murat Yağcı, Suzan Aksoy, Pascal Nouma, Burak Demir, Canan Maktal ve Semra Güzel gibi isimlerde yer alıyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Şevkat Yerimdar, Adana’da çekilen ilk bölümünden sonra İstanbul’a taşındı. Yeni bölümler İstanbul’un Kanlıca, Üsküdar ve Kuleli Emek Mahallesi’nde çekiliyor. Senaryosunu Erol Hızarcı’nın yazdığı dizinin yönetmeni Murat İşbilen ve yapımcısı Hayri Aslan. Dizi Limon Film tarafından yapılıyor.

Şevkat Yerimdar Oyunculuk Başvurusu

Şevkat Yerimdar oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.