Cast, Oyuncu Ajansı

Seven Ne Yapmaz

Seven Ne Yapmaz

Seven Ne Yapmaz oyunculuk başvurusu ile oldukça dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Başarılı bir kadroya sahip olan dizide ekranlarda uzun süre görmekten keyif alacağınız isimler bir araya geliyor. Uçarılıkları ve çapkınlığı ünlenmiş Ozan Ekinsoy  yaptığı bir hata sonucunda babasından büyük bir ihtar alır ve bir köyde yaşamaya başlar. Köyün yalnız ama cesur güzeli Nazlı ile yolu kesişen Ozan gördüğü güzellik karşısında çok etkilenir ve Nazlı’ya aşık olur. İkilinin arasında yer yer komik yer yer hüzünlü geçen maceralar aşklarının alevlenmesini sağlar. Seven Ne Yapmaz dizisi bu masum aşk hikayesi ve halkın içinden gelen karakterleri ile büyük bir başarıya imza attı. Nazlı ve Ozan’ın bir yanlış anlaşılma sonucunda evlenmek zorunda kalmaları ve Ozan’ın evlenmekle ilgili korkuları izleyicilere heyecanlı bir macera sunuyor. Ozan’ın düğün günü sırra kadem basması ve Nazlı’nın ettiği intikam yemini ikilinin yeni bir maceraya yol açmasını sağlar.

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu

Seven Ne Yapmaz oyunculuk konusundan oldukça dikkat çeken bir yapım. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Metin Balekoğlu ve dizi senaryosunu yazan “Bazı Filmler Yazı Grubu” oldukça başarılı bir iş ortaya çıkarıyor. Seven Ne Yapmaz oyunculuk başvurusu ve teklifleri sonrasında yapılan seçimler ise oldukça güzel. Ozan rolünde oynayan Yusuf Çim ve Nazlı rolünde oynayan Seren Şirince’nin yanı sıra dizide Ecem Çalık, Ferzan Hekimoğlu, Serhat Parıl, Sertan Erkaçan gibi isimler yer alıyor. Dizi pek çok oyuncu adayının yer almak istediği dizilerden birisi olarak öne çıkıyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Çekimleri Safranbolu’da başlayan ve İstanbul’da devam eden dizinin yapımcılığım ise MF Yapım üstleniyor. Dizide yer alan dramatik aşk hikayesi Safranbolu’nun eşsiz doğası ile birlikte izleyicilere gerçek bir seyir şöleni sunuyor. Maceranın ve aksiyonun daha çok arttığı sahneler ise İstanbul’da çekiliyor. Nazlı ve Ozan’ın ilginç aşk macerası yeni sezonda herkesin beğenisini toplayacağa benziyor.