Cast, Oyuncu Ajansı

Mehmed Bir Cihan Fatihi Oyunculuk Başvurusu

Mehmed Bir Cihan Fatihi Oyunculuk Başvurusu

Senenin en iyi dizisine aday olması beklenen dev yapım Mehmed Bir Cihan Fatihi yayınlanma tarihine doğru geri sayıma devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü üstlendiği dizi yüksek bütçesi ve iyi oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. castbasvuru.familyajans.com adresinden Mehmed Bir Cihan Fatihi oyunculuk başvurusu yaparak bu dizide yer alabilirsiniz.

Hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden ve 2018 yılıyla beraber ekranlara gelmesi beklenen dizinin yapımcılığını O3 Medya gerçekleştiriyor. Yönetmenlik koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme aldı. Zengin bir oyuncu kadrosuyla bezenen dizide ise şu isimler yer aldı: “ Kenan İmirzalıoğlu, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Funda Eryiğit, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe, Sevinç Meşe ve Toprak Sağlam.” Kanal D ekranlarından seyirciyle buluşacak olan dizinin ilk görüntüleri yayınlanırken izleyicilerden tam not aldı. Mehmed Bir Cihan Fatihi oyunculuk başvurusu yapmanız halinde dizide rol almanız içten bile değil.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Konusu

Karadayı dizisinden sonra uzun süre ekranlardan uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde olduğu ve merakla beklenen dizi Fatih Sultan Mehmed dönemini anlatıyor. Fatih Sultan Mehmed’in tahta oturuşundan İstanbul’u fethine kadar geçen dönemi ele alan dizi iyi savaş sahneleriyle de unutulmaz arasına gireceğe benziyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi oyunculuk başvurusu sizi bu diziye taşıyabilecektir.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Oyunculuk Başvurusu

Dizinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler yer alır. Fatih rolünü üstlenen Kenan İmirzalıoğlu Deli Yürek dizisiyle bu sektöre adım atmıştır. Daha sonra Hayat Bağları, Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel ve son olarak ta Karadayı dizisinde yer alan yıldız oyuncu Uzun Kikaye, Kabadayı, Ejder Kapanı gibi filmlerde de rol alarak insanların kalbinde taht kurmuştur.  Seda Bakan (Çiçek Hatun) ise Pars Narkoterör dizisi ile başladığı bu yolculuğu Akabinde Adanalı, Geniş Aile, Behzat Ç, Kardeş Payı ve son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizileriyle sürdürdü. Selin Demiratar’a (Hatice) geldiğimizde ise karşımıza Koçum Benim, Lise Defteri, Acı Hayat, Adanalı, Dur Yolcu, Gazi, Şüphe ve Huzur Sokağı gibi yapımlar karşımıza çıkıyor. Bu dizide rol almak isteyenler castbasvuru.familyajans.com üzerinden Mehmed Bir Cihan Fatihi oyunculuk başvurusu yapabilir.