Cast, Oyuncu Ajansı

Kanatsız Kuşlar Oyunculuk Başvurusu

Kanatsız Kuşlar Oyunculuk Başvurusu

Yapımcılığını Ata Türkoğlu ve Koliba Film’in yaptığı Kanatsız Kuşlar izleyicilerden büyük beğeni topladı. Kanatsız Kuşlar oyunculuk başvurusu büyük bir hızla devam ederken dizi izleme rekorları kırmaya devam ediyor. Senaryosu Hakan Haksun tarafından yazılan dizinin yönetmenliğini ise Kemal Uzun üstleniyor. Türkiye’de kısa sürede önemli yapımlar arasındaki yerini almayı başaran Kanatsız Kuşlar her hafta önemli gelişmeler ile ekrana geliyor. Dizinin konusu ise izleyici de büyük bir merak uyandırıyor.

Kanatsız Kuşlar Konusu

Kanatsız kuşlar hayatta kalmak için her şeyi göze alan ve kendilerinden ödün veren dört kardeş ile çocukları için gözünü budaktan sakınmayan ve fedakarlığı ile öne çıkan genç ve güzel bir annenin hayat hikayesini anlatıyor. Ufak bir mutluluk için herşeyini feda etmeye hazır olanların konu alındığı dizide birbirinden sürükleyici bölümleri ile her hafta perşembe akşamları saat 20:00’da ATV’de ekranlara gelirken Kanatsız Kuşlar oyunculuk başvurusu süreci de bir yandan devam ediyor . Dram türündeki dizide mutluluk ve hüzün bir arada yer alıyor. Kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve Aysun’a kol kanat geren Nefise’nin zor günlerinde yaşadığı derin olay her hafta izleyicileri ekran başına topluyor.

Kanatsız Kuşlar Oyunculuk Başvurusu | Kanatsız Kuşlar Oyuncu Kadrosu

Kanatsız Kuşlar oyunculuk başvurusu yapan oyuncular birbirinden yıldız isimlerle çalışma şansı yakalıyor. Dizinin başrolünde yer alan Nefise karakterini daha önce Kırlangıç Fırtınası, Eşref Saati ve Nazlı yarim gibi yapımlarda rol almış olan Deniz Bolışık, Emre karakterini ise Poyraz Karayel ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi yapımlarda karşımıza çıkmış olan Emir Özden, evin asi kızı Cemre karakterini Gizem Güneş, Zeynep karekterini Melis Tüzüngüç ve evin en küçük kızı Aysun karakterini de Eliz Neşe Çağın canlandırıyor. Başarılı yapımda ayrıca Geniş Aile ve Galip Derviş gibi yapımlarda yer alan Faik Ergin, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kurtlar Vadisi’nden tanıdığımız Alper Kut, Sera Arıman, Öykü Naz Altay’da yer alıyor