Cast, Oyuncu Ajansı

Kalp Atışı Oyunculuk Başvurusu

Kalp Atışı Oyunculuk Başvurusu

Ege’de bir kasaba yıllar önce tanışan Eylül ve Ali Asaf’ın yolu bir kez daha kesişir. Eylül zamanında asi ve söz dinlemez bir kızken Ali Asaf sayesinde başarılı bir beyin cerrahı olmuştur. Ali Asaf hem başarılı bir doktor hem de idealist bir öğretmendir. Doktorluk mesleğini bırakıp Ege’de öğretmenlik yapmaya başlayan Ali Asaf ile Eylül’ün yolları lise koridorlarında kesişir. Eylül’ün için pek çok şey yapan Ali Asaf genç kızın başarılı bir doktor olmasını sağlar. Ancak genç adam Eylül’e karşı olan duygularını oldukça geç fark ettiğinde iş işte geçmiştir. İkili yıllar sonra İstanbul’da bir hastanede yeniden karşılaşırlar. Kalp Atışı oyunculuk kalitesi ve etkileyici senaryosu ile yazın beğenilen yapımları arasında yer alıyor. Kalp Atışı Oyunculuk Başvurusu‘nu Family Ajans üzerinden, sitemizdeki başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Kalp Atışı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kalp atışı oyunculuk başvurusu oldukça talep gören diziler arasında yer alıyor. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz simaların dışında pek çok farklı oyuncuya deneyim kazandıran yapım bu neden ilgi çekiyor. Kuzey Güney ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarda yer alan Öykü Karayel, Kalp Atışı dizisinde Eylül rolü ile sevenleri ile buluşuyor. Yine Muhteşem Yüzyıl’dan tanıdığımız Gökhan Alkan ise Ali Asaf Denizoğlu rolü ile izleyicilerin beğenisini topluyor. Güneşin Kızları adlı yapımdan tanıdığımız Ege Kökenli, Suskunlar, Ezel ve Kış Güneşi dizilerinden tanıdığımız Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Burak Ceylan, Vedat Ericin ve Rüçhan Çalışkur dizide yer alan oyuncular arasında yer alıyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Çekimleri Marmaris’te başlayan Kalp Atışı dizisinin tüm heyecanı ile İstanbul’da devam ediyor. Marmaris’te bulunan Akyaka Anadolu Lisesi başta olmak üzere Marmaris’in pek çok farklı noktasında yapılan çekimler dizinin senaryosu ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Kalp Atışı oyunculuk kalitesi ve ilginç konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. Bir Güney Kore dizisi olan “The Doctors” adlı dizinin uyarlaması olan dizinin yapımcılığını MF Yapım üstlenirken senaryosunu ise Makbule Kosif yazıyor.  Kalp Atışı oyunculuk başvurusu yapmak isteyenler yapımın açmış olduğu seçmelere katılarak bu başarılı yapımda yer alma şansı elde edebiliyor.

Kalp Atışı Oyunculuk Başvurusu

Kalp Atışı oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.