Cast, Oyuncu Ajansı

Kalbimin Sultanı Oyunculuk Başvurusu

Kalbimin Sultanı Oyunculuk Başvurusu

Dönem dizilerinin oldukça popüler olduğu son yıllarda farklı bir dönem dizisi olarak ekranlara gelecek olan Kalbimin Sultanı, izleyicilerinin kahkaha tufanı vadeden yapımlardan birisi. Osmanlı Sarayı’nda geçecek ancak mizah unsurları ile ön plana çıkan dizi Türkiye ile aynı anda Rusya’da da gösterilecek. Uluslararası bir proje olması sebebi ile oyunculuk kariyeri açısından pek çok farklı fırsatı bir arada sunan yapım oldukça yoğun bir oyunculuk başvurusu alıyor. Kalbimin Sultanı oyunculuk başvurusu için bir ajans ile seçmelere katılmak ise bu yoğun talep arasında oyuncu adaylarının öne çıkmasını sağlıyor.

Kalbimin Sultanı Konusu

Tarihi, romantik ve bir yandan da komik bir aşk hikayesini konu alacak Kalbimin Sultanı dizisi ile ilgili çok fazla bilgi verilmedi. Dizinin yüksek bütçeli olduğu, sansasyonel isimlerle anlaşıldığı konuşulanlar arasında. TRT ekranlarında seyirci ile buluşması beklenen bu yapımın yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu Özkan oturacak. Dizinin ilk bölümü ise Lost ve Prison Break dizilerinin yönetmen koltuğunda oturan Bobby Roth tarafından çekilecek. Dizinin ilk bölümünde tüm mekanların ve çekim tarzının kurulumunu yapacak Bobby Roth ile birlikte proje çok daha büyük bir önem kazanıyor. Oldukça büyük bir proje olan Kalbimin Sultanı dizisinin cast çalışmaları da hala devam ediyor. Kadrosunda sürpriz isimlerin yer alacağı bilgisi verilen yapımda rol almak isteyen oyuncu adayları seçmelere girmek için büyük ilgi gösteriyor. Kalbimin Sultanı oyunculuk başvurusu için Family Ajans ile işbirliği yapmanız halinde hem yeteneğinize hem de ışığınıza uygun bir rol için seçmeye katılabilirsiniz.

Kalbimin Sultanı Oyunculuk Başvurusu – Oyuncu Kadrosu

Kalbimin Sultanı dizisinin yapımcılığını Filinta filminden hatırladığımız Burhan Özkan üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu henüz tam olarak kesinleşmese de başrollerde Ali Ersan Duru ve Alexandra Nikiforova’nın oynayacağı kesinleşti. Esma Sultan karakteri için Defne Samyeli, Canan Ergüder ve Emel Çölgeçen gibi isimlerle görüşülürken ünlü oyuncu Emel Çölgeçen bu rolü geçtiğimiz günlerde kabul etti. Dizide Esma Sultan’ın annesi rolünde ise Itır Esen bizlerle olacak. Engin Hepileri, Şamil Kafkas ve Tuncer Salman gibi tecrübeli isimlerinde kadrosunda olması beklenen Kalbimin Sultanı her anlamda güçlü bir proje. Bu deneyimli kadroda yer almak isteyen oyuncu adayları Kalbimin Sultanı oyuncu başvurusu için sıraya geçti.