Cast, Oyuncu Ajansı

İnsanlık Suçu Oyunculuk Başvurusu

İnsanlık Suçu Oyunculuk Başvurusu

İnsanlık Suçu iki farklı romandan uyarlama olması sebebiyle oldukça dikkat çeken bir yapım olarak öne çıkıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin hem senaryosu hem de kadrosu çok güçlü. Ciddi bir suçun ve cinayetin gizeminde yaşanan olayları konu alacak dizinin cast çalışmaları da hala devam ediyor. Dizinin cast çalışmalarının devam etmesi ise özellikle oyunculuk kariyerine yeni başlayan oyuncuların fazlasıyla ilgisini çekiyor. 2018 yılının Ocak sonunda yayına girmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ederken dizinin kadrosu ile ilgili her gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. İnsanlık suçu oyunculuk başvurusu hala devam etmesi sebebiyle yeni oyuncu adaylarının da dikkatini çekiyor.

İnsanlık Suçu Konusu

Dizinin konusu ve kesinleşmiş kadrosu hakkında net bir bilgi verilmese de dizinin An American Tragedy ve A Palace in the Sun romanlarından uyarlanacağı biliniyor. Thedore Dreise’in aynı adlı romanından uyarlanan bir film olan İnsanlık Suçu’nda zengin bir sanayicinin yoksul olan akrabasının zenginlik hayalleri yüzünden gözü kapalı işlediği bir cinayeti ve bu cinayetin neden olduğu olaylar zinciri anlatılıyor. Konusu ve senaryosu merakla beklenen İnsanlık Suçu dizisinin de oldukça sürükleyici bir yapım olacağı düşünülüyor. Suç, dram ve gerilim odaklı bir yapım olması beklenen İnsanlık Suçu, ekranlara yeni bir soluk getireceği tahmin edilen yapımlar arasında yer alıyor. Yeni sezonda izleyiciyi heyecanla ekranlara kilitleyecek yapım için çalışmalar hızla devam ediyor.

İnsanlık Suçu Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu tam olarak kesinleşmeyen, cast çalışmaları devam eden yapımda rolü kesinleşen oyuncular da bulunuyor. Başrollerini Musa Uzunlar ile Gizem Karaca’ anın paylaşacağı bilinen dizinin kadrosuna daha önce “O Hayat Benim” dizisinde Arda rolünü canlandıran Ozan Güler de katıldı. Dizi kadrosunun daha da genişlemesi bekleniyor. Cast çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden dizi bu nedenle oyuncu adayları ve kariyerine yeni başlayan oyuncular için büyük önem taşıyor. Family Ajans bünyesinde bulunan oyuncuların seçmelere doğrudan katılabilmesi süreçte büyük bir avantaj sağlıyor. İnsanlık Suçu oyunculuk başvurusu yaparak hali hazırda devam eden seçmelere katılmak isteyen oyuncuların tek yapması gereken Family Ajans bünyesine katılmak ve ayaklarına kadar gelen fırsatları iyi değerlendirmek olacak.