Cast, Oyuncu Ajansı

Hayati ve Diğerleri

Hayati ve Diğerleri Oyunculuk Başvurusu

İddialı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Hayati ve Diğerleri, yeni sezonda ekranların sevilen komedi dizileri arasında öne çıkacak. Hayati ve Diğerleri oyunculuk başvurusu yapmak isteyen oyuncu adayları projede yan rollerde oynama şansını yakalayabilir. Dizinin kadrosunun güçlü olması ve senaryosunun özgünlüğü oyunculuk kariyeri yapmak isteyenler için önemli bir fırsat.

Hayati ve Diğerleri Konusu

İşini başarıyla yapan, idealist olarak tanımlayabileceğimiz Hayati başkomiser, yetenekleri sebebiyle bir sürgün karakoluna atanır. Hayati’nin bu karakolda yapması gereken her şubeye örnek olacak bir karakol yaratmaktır. İkircikli Karakolu’nun şahsına münhasır çalışanları ile birlikte bir yandan suç dosyalarını çözmeye çalışan bir yandan da karakola düzen getirmeye çalışan Hayati için işler kolay olmaz. Yıllar öncesinden kalan imkansız aşkı, şansızlıkları ve kariyerini tehlikeye atan onlarca sorun Hayati’nin proje karakolunda işlerini zorlaştırır. Keyifli senaryosu, hem güldüren hem hüzünlendiren sahneleri ile başarılı yapımlar arasında yer alması beklenen Hayati ve Diğerleri, kariyerine yeni başlayanlar için iyi bir fırsat olabilir. Hayati ve Diğerleri oyunculuk başvurusu için ajansımız üzerinden kısa sürede form doldurabilirsiniz. Geniş oyuncu portföyümüz sebebiyle yapım şirketleri ile güçlü iş ilişkileri kurmamız sebebiyle sizin için her zaman en doğru olan rolü bulmayı hedefliyoruz.

Hayati ve Diğerleri Kadrosu

Başrollerinde Celil Nalçakan ve Günay Karacaoğlu’nun rol aldığı Hayati ve Diğerleri, başarılı kadrosu ile dikkat çekiyor. Levent Ülgen, Bahtiyar Ergin, İbrahim Selim, Cansu Dağdelen ve Bülent Çolak gibi isimlerin yer aldığı dizi kadrosu oldukça güçlü. Oyunculuk kariyeri yapmak isteyenler için oldukça profesyonel bir deneyim olacak dizinin başvuruları ise sezon boyunca devam edecek. Hayati ve Diğerleri oyunculuk başvuruları devam ederken siz de kariyeriniz için harika bir fırsat olacak bu dizide bir role sahip olabilirsiniz. Başarılı yapımlarda yer alarak kariyerinizle ilgili doğru adımlar atmanızı ve hayallerinizdeki oyunculuk kariyerine sahip olmanızı sağlayacak ajanslar ile size en uygun rollere kolayca başvurabilirsiniz. Hayallerinize doğru emin adımlarla ilerlemek için atacağınız adımları sektör deneyimi olan bir ajans ile birlikte atmalısınız.