Cast, Oyuncu Ajansı

Gülizar Oyunculuk Başvurusu

Gülizar Oyunculuk Başvurusu

Herkesin takdir ettiği usta yönetmen Çağan Irmak’ın imzasını taşıdığı Gülizar adlı dizi Kanal D ekranlarından izleyicisiyle buluşacak. Yıldız bir oyuncu kadrosuyla seyirci karşısına çıkacak olan dizide farklı hayallerin tek bir hayatta kesişmesini anlatılıyor. Gülizar oyunculuk başvurusu için lütfen tıklayınız.

Yaptığı filmlerle gişe rekorları kıran Çağan Irmak bu kez dizi için ekran arkasına geçti. Irmak’ın Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliğini yaptığı “Gülizar”ın dizisi etkileyici hikayesi ile yakın bir zaman sonra Kanal D ekranına gelecek.  O3 Medya’nın imzasını taşıyan dizi,  Çağan Irmak’ın  filmlerinden de tanıdığımız o Anadolu’nun sıcak yanını bizlere sunuyor. imzasıyla yayın hayatına başlamak için geri sayımda olan dizide, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak. Dizinin başrollerini ise Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaşıyor.

Gülizar Konusu

İşinde başarılı bir hekim olan Murat ile Gülizar farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki idealist bir gençtir. Müziğe tutkun olan Gülizar’ın hayali de bu yöndeyken, Murat ise onu asla o aleme yar etmeyi düşünmemektedir. Gülizar sonradan öğrendiği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir. Murat bu imparatorlukta Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin olmazsa olmazıdır. Sevdaya tutulan bu iki kalp sessizce akıp giden çiftlik hayatının dahi huzuruna kaçıracaktır.

Gülizar Oyunculuk Başvurusu

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar); 17 Ağustos 1989 tarihinde doğan oyuncu daha önceden Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kelebeğin Rüyası, Bir Küçük Eylül Meselesi, Kurt Seyit ve Şura, Unutursam Fısılda, Ekşi Elmalar ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi projelerde rol alarak kendini kanıtlamıştır. Murat rolündeki Berk Cankat ise Medcezir, Sana Bir Sır Vereceğim, Güzel Köylü, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Yıldızlar Şahidim gibi dizilerinde kendini göstermiştir. Berkay Ateş (Fettah) ise Yarım Kalan Mucize adlı filmle oyunculuğa başladıktan sonra Abluka, İstanbul Sokakları ve Anne’nin kadrosunda kendine yer bulmuştur. castbasvuru.familyajans.com adresinden Gülizar oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.