Cast, Oyuncu Ajansı

Fi Çi Pi Oyunculuk Başvurusu

Fi Oyunculuk Başvurusu

Fi, Azra Kohen’in en çok satanlar listesine giren Fi, Çi, Pi serisinin televizyona uyarlaması olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Fi oyunculuk kalitesi, çekim teknikleri ve senaryo açısından oldukça güçlü bir yapım. 4K çekim kalitesine sahip olan dizi bu özelliği ile Türkiye’de bir ilk olarak öne çıkıyor. İstediği her şeye sahip olan Can Manay adındaki psikiyatristin hayatının bir kesitini konu olan dizide tutkunun peşinde koşanların hikayesini anlatıyor. Ünlü psikiyatrist Can Manay oldukça popüler ve başarılıdır. Can Manay’ın sahip olduğu güzellik takıntısı yeni taşındığı evde komşusu olan Duru ile karşılaştığında kendini bir kez daha ele verir. Duru erkek arkadaşı Deniz ile birlikte yaşayan başarılı bir dansçıdır. Hayatında yaşadığı ikilemlerin üzerine tanıştığı Can Manay, Duru’nun hayatında büyük değişimlere neden olacaktır. Heyecan seviyesi hiç düşmeyen Fi oyunculuk başvurusu yapmak isteyenler yeni sezon bölümleri için başvuru formumuzu doldurabilirler.

Fi Oyuncuları

Fi oyunculuk başvurusu için pek çok insan heyecanla beklerken dizinin ana kadrosu da oldukça dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinde Muhteşem Yüzyıl‘da beraber oynayan Ozan Güven ve Mehmet Günsür, Berrak Tüzünağaç; Serenay Sarıkaya ve Büşra Develi gibi isimler yer alıyor. Başarılı kadrosu ile dikkat çeken diziye sonradan katılan oyuncular da oldukça ünlü isimler. Sezin Akbaşoğulları, Songül Öden, Armağan Oğuz ve Özge Özpirinçci gibi isimleri de kadrosuna katan dizi ekranlarda büyük bir başarı topladı.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Puhu TV üzerinden online olarak yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri büyük beğeni toplayan Fi dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Dizi çekimleri şimdilik İstanbul’da yapılsa da Azra Kohen’in kitap serisinde hikayenin farklı ülkelerde ve şehirlerde geçtiği biliniyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryosu kitaba sadık kalacak şekilde yazılırsa eğer bu dizinin çekimlerinin Fransa, İtalya, Cezayir ve Portekiz gibi farklı ülkelerde yapılması bekleniyor. Dizi takipçileri yeni sezonu heyecanla beklerken keşfedilmeyi bekleyen pek çok oyuncu da bu popüler ve başarılı yapımda yer almak için sabırsızlanıyor. Fi oyunculuk başvurusu için başvuru formumuzu doldurun ve keşfedilmek için şanslarını deneme fırsatı elde edin.

Fi Oyunculuk Başvurusu

Fi oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.