Cast, Oyuncu Ajansı

Fazilet Hanım ve Kızları Oyunculuk Başvurusu

Fazilet Hanım ve Kızları Oyunculuk Başvurusu

Fazilet Hanım ve Kızları ekranların sevilen yapımları arasında yer alıyor. Zengin ve fakir iki ailenin hayatlarında meydana gelen dramatik ve entrika dolu olayları konu alan dizinin kadrosu ve senaryosu büyük beğeni topluyor. Fazilet Hanım, kızları için her zaman en güzel şeylerin hayalini kuran tipik bir annedir. Kızlarına hem annelik hem babalık yapan Fazilet Hanım kurduğu zengin olma hayalleri ile birlikte büyük bir karmaşanın içine atılır. Kızı Ece’nin bir gün ünlü olacağına inanan Fazilet Hanım kızını bu hayalin peşinde sürüklerken bir gün ailenin yolu Boğaz’da bir yalıda oturan Egemen ailesi ile kesişir. Fazilet Hanım’ın bu ailenin hayatına girmesi ile birlikte iki taraf içinde karmaşık bir süreç başlar. Egemen ailesinin çapkın ve dengesiz oğlu Sinan ve Ece arasında yaşananlar; bu yaşananlara dahil olan ve Sinan’a platonik aşk besleyen Hazan’ın hayatındaki değişimler izleyenleri ekran başına bağlıyor. Fazilet Hanım ve Kızları oyunculuk başvurusu Family Ajans üzerinden sitemizdeki başvuru formu doldurularak alınmaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisinin Oyuncuları

Fazilet Hanım ve Kızları oyunculuk başvurusu oyuncu adayları arasında büyük bir ilgi uyandırıyor. Dizinin ana karakterlerinden birisi olan Fazilet’e hayat veren Nazan Kesal’in oyunculuğu izleyenler ve eleştirmenlerden tam not almayı başarıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Mahir Gunşıray, Afra Saraçoğlu, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı, Sevinç Erol gibi isimler yer alıyor. Fazilet Hanım ve Kızları oyunculuk başvurusu için dizinin yapımcıları tarafından açılan seçmelere katılan yetenekli yüzler dizide yan rollerde yer alma şansı buluyor.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Büyük ilgi gören Fazilet Hanım ve Kızları İstanbul’un iki farklı yüzünü gözler önüne seriyor. Dizinin çekimleri Beykoz civarında devam ederken İstanbul’un sunduğu ilginç hayatları izleme şansı buluyoruz. Boğaz’da bulunan görkemli bir yalıda ve İstanbul’un kenar mahallerinde yapılan çekimler bu harika şehri farklı açılardan görmemizi sağlıyor. Dizinin yönetmenliğini Murat Saraç yaparken senaryosunu Sırma Yanık üstleniyor. Yapımcılığını Avşar Film’den Murat Çiçek’in yaptığı Fazilet Hanım ve Kızları farklı ailelerin dramatik ilişkilerini gözler önüne seren etkileyici senaryosu ile izleyenleri her hafta ekran başına kilitliyor. Fazilet Hanım ve Kızları oyunculuk başvurusu için sitemizdeki başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Fazilet Hanım ve Kızları Oyunculuk Başvurusu

Savaşçı oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.