Cast, Oyuncu Ajansı

Fatmagül’ün Suçu Ne?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dramatik hikayesi ve başarılı oyunculuğu ile en çok izlenen Türk dizileri arasında yer almayı başarmış yapımlardan birisidir.

Bir sahil kasabası, iki masum genç ve tükenen iki hayat. Fatmagül’ün suçu ne izleyenleri ekrana bağlayan başarılı yapımlar arasında yer almaktadır. Fatmagül kendi halinde, sessiz ama oldukça güzel bir genç kızdır. Çocukluk aşkı Mustafa ile evlenmek için gün sayan Fatmagül başına geleceklerden habersiz Mustafa’nın kendileri için yaptığı ev ile ilgili hayaller kurar. Kerim annesi babası kendisini terk edince intihar ettiği için yalnız kalan bir çocuktur. Kerim, Ebe Nine’nin vesayetinde kasabada kendi halinde bir hayat sürerken her yaz ilkokul arkadaşlarının kasabaya dönmesi ile renklenen hayatı ile mutlu olan yalnız ve sessiz bir gençtir. Bir gece Kerim’in arkadaşı ailesinin zoruyla nişanlanır ve Fatmagül’ün acı dolu hikayesi başlar. Nişan sonrasında alkolü fazla kaçıran gençler sahile giderler. Yolda Mustafa’yı denize uğurlayıp evine dönen Fatmagül ile karşılaşırlar. Şaka amacıyla genç kızı korkutan ve kovalamaya başlayan 4 adam gecenin sonunda genç kıza tecavüz etmeyi planlamasalar da olaylar bu şekilde gelişir. 3 kişinin tecavüzüne uğrayan Fatmagül en son Kerim ile göz göze gelir ve bayılır. Kerim’in niyeti Fatmagül’e tecavüz etmek değildir ama bunu ona söyleme şansı olmaz. Fatmagül’ün yaşadığı acımasız olaylar, ailelerin bu olayı örtbas etme çabası, Ebe Nine’nin adalet arayışı ve genç kızın dramı Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bitmeyen bir utancın baş rollerinde yer alır.

Fatmagül’ün Suçu Ne? Oyuncu Kadrosu

Fatmagül’ün Suçu Ne? oldukça popüler olan diziler arasındaydı. Dizinin hikayesi ve olay örgüsü sebebiyle yapıma pek çok yeni oyuncunun katılması da başvuruların popülerliğini arttıran nedenler arasında yer almıştır. Beren Saat, Sumru Yavrucuk, Fırat Çelik, Buğra Gürsoy, Kaan Taşaner ve Deniz Türkali gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosu da en az dizi kadar başarılı ve kaliteli olmasıyla dikkat çekmiştir.

Çekildiği Yerler

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin çekimleri Çeşme Ildır’da başlamıştır. Küçük bir köy olan Ildır dizi sayesinde popüler olan tatil beldeleri arasında girmiştir. Dizinin çekimlerine ise İstanbul’da edilmişti. İstanbul’un kenar mahallerinde ve lüks semtlerinde pek çok çekimi yapılan dizi farklı hayatların nasıl olabileceğini gösteren özel yapımlardan birisidir.