Cast, Oyuncu Ajansı

Dostlar Mahallesi Oyunculuk Başvurusu

Dostlar Mahallesi Oyunculuk Başvurusu

Dostlar Mahallesi birbirine çok bağlı, fedakar ve saygılı insanlardan oluşmaktadır. Tipik bir mahallede olması gereken her karakter Dostlar Mahallesi’nde bulunmaktadır. Öfkeli bir kasap, delikanlı taksiciler, afacan çocuklar, dedikoducu bir kuaför ve birbirinden eğlenceli mahalle ahalisi hep beraber kah kavgalı kah mutlu aynı mahalleyi paylaşmaktadır. Mahallenin cevval delikanlıları olan Metin ve Çetin birilerine taban tabana zıt iki kardeştir. Bu iki kardeş başta olmak üzere tüm mahallenin zaman zaman eğlenceli zaman zaman da hüzünlü hikayesini ekranlara getiren Dostlar Mahallesi oyunculuk başvurusu da dizinin kadrosu ve hikayesi sebebiyle oldukça popüler olmuştur.

Dostlar Mahallesi Konusu

Eğlenceli ve birbirine sıkı bağlarla bağlı insanların yaşadığı Dostlar Mahallesi’nde taksi durağı sahibi Neriman abla, Neriman ablanın yetenekli oğlu Çağatay; oldukça vefakar ve bağlı olan baba kız Hasan ve Bahar; taksici Metin’in kızı Bilge; Rus aşkı ile mutluluğu mahalle baskısına rağmen yaşamaya çalışan Selim; eşi ile arasında ne seninle ne de sensiz durumu olan Seher’in ve kızının gençlik çağı problemleri ile uğraşan Füsun’un hikayesi izleyicileri zaman zaman güldürüp, zaman zaman hüzünlendiriyor. Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Dostlar Mahallesi dikkat çeken oyuncu kadrosu ile oyunculuk kariyeri yapmak isteyenler için oldukça dikkat çeken fırsatlar sunuyor. Her zaman öne çıkan ve popüler olan projelerde yer almanın kariyere etkisinin farkında olan kişiler Dostlar Mahallesi oyunculuk başvurusu sürecine katılmak için özellikle çaba gösteriyor.

Dostlar Mahallesi Oyunculuk Başvurusu – Oyuncu Kadrosu

Dostlar mahallesi oyunculuk başvurusu oldukça popüler olmayı başardı ve seçmelere pek çok oyuncu adayı katıldı. Seçmelerde rol elde eden oyuncular Çağla Şikel, Alişan, Hande Katipoğlu, İnan Ulaş Torun, Zeynep Eronat, Ersin Korkut, Buse Varol gibi isimlerle çalışma fırsatı buldu. Yönetmenliğini Ayhan Özen’in yaptığı senaryosunu ise Resul Ertaş’ın yazdığı dizinin popülerliği oyuncu adaylarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Oyunculuk kariyerinin zorlu ama keyifli yolunda ilerlemek isteyen kişiler için oldukça önemli bir fırsat sunan Dostlar Mahallesi oyunculuk başvurusu ile kendiniz ve kariyerinize yeni bir yol çizme şansı elde edebilirsiniz.