Cast, Oyuncu Ajansı

Dolunay

Yapımcılığını No Dokuz Yapım’ın üstlendiği Dolunay oyunculuk başvurusu oldukça popüler yapımlardan birisiydi. Yeni sezonda oyunculuk kariyeri için fırsat bekleyenlere Dolunay oyunculuk başvurusu önemli bir fırsat sundu.

Dolunay Konusu

Ferit oldukça başarılı bir iş adamıdır. Soğukkanlılığı azmi, simetri hastalığı, titizliği ve çalışkanlığı ile zor bir adam olan Ferit yakışıklı ve karizmatik bir adamdır. Ferit oldukça gurme zevklere sahip ve yemek konusunda çok hassas. Girişkenliği, azmi ve güzelliği ile dikkat çeken Nazlı, tek başına okumaya çalışan bir öğrencidir. Öğrenci evinde yaşayan ve geçinmek için çalışmak zorunda olan Nazlı gastronomiye olan ilgisini Japon mutfağı ile birleştirerek farklı lezzetler ortaya çıkarır. Ferit’in özel aşçısı olan Nazlı pek çok tesadüf sonrasında genç işadamı ile yakınlaşır. Aralarındaki imkansız aşkın zorlu ve güzel dünyasında harika bir yolculuğa çıkan seyirciler bu diziyi severek takip ettiler.

Dolunay Kadrosu

Başarılı yapımın kadrosunda genç ve yetenekli isimler dikkat çekiyor. Can Yaman ve Özge Gürel başrolleri paylaşırken bu ikiliye İlayda Akdoğan, Öznur Serçeler, Necip Memili, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir, Berk Yaygın, Özlem Türay, Alara Bozbey, Türkü Rutan, Yeşim Gül ve Irmak Ünal eşlik ediyor. Dolunay oyunculuk başvurusu yeni oyuncular için inanılmaz fırsatlar sunuyor. Sezon dizilerine oyunculuk başvurusu yapmak, seçmelere katılmak ve kariyeriniz için güçlü adımlar atmak için ajansımız ile çalışabilirsiniz. Family Ajans üzerinden Dolunay oyunculuk başvurusu yaparsanız dizide ihtiyaç duyulan rollere uygun olacak şekilde yönlendirilirsiniz. Bu sayede her zaman size uygun seçmelere katılarak seçilme şansınızı da arttırmış olursunuz.