Cast, Oyuncu Ajansı

Cesur ve Güzel

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel oyunculuk kalitesi ve başarılı senaryosu ile beğenilen yapımlar arasında yer alıyor. Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı dizi dikkat çeken kadrosuyla en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizi yeni sezonda da tüm heyecanıyla devam edecek. Cesur ve Güzel oyunculuk başvurusu için Ay Yapım’ın açtığı seçmelere katılmak gerekiyor.

Genç ve yakışıklı Cesur şehir hayatından uzaklaşıp bir kasabaya taşınır. Geniş topraklara sahip olan ailesinin işlerini yöneten güzel Sühan ve Cesur tesadüfen tanışırlar. İkili önce arkadaş olsa da zaman geçtikçe daha çok yakınlaşırlar. Sühan ve Cesur’un ailelerinin geçmişteki husumeti ise ikilinin hayatını derinden etkileyecek sırlarla doludur. Cesur’un kasabaya intikam için geldiğinin ortaya çıkmasıyla birlikte ikili için işler daha da karışır.

Cesur ve Güzel Oyuncu Kadrosu

Cesur ve Güzel oyunculuk başvurusu yeni sezon için devam ederken dizinin ana kadrosu da yeni sezonda yer alacak. Cesur rolünde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sühan rolünde Tuba Büyüküstün başarılı performansları ile beğeni toplarken ikiliye eşlik eden tecrübeli ve kaliteli ekip dizinin başarısında büyük rol oynuyor. Yiğit Özşener, Hasan Üner, Devrim Yakut, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Erkan Avcı ve Gözde Türkpençe gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni sezonda da oldukça ilgi görecek yapımlar arasında yer alıyor.

Çekildiği Yerler

Cesur ve Güzel dizinin çekimleri hayali bir kasaba olan Korludağ kasabasında yapılıyor. Sühan Korludağ ve ailesinin sahip olduğu pek çok toprakla birlikte isimlerini verdikleri kasabada geçen hikayenin çekimleri Bolu ve İstanbul’da yapılıyor. Dizinin ilk bölümlerinin geçtiği Korludağ Kasabası için çekimler Çatalca ve Durusu kırsalı olarak bilinen bölgede yapılıyor. Bolu’nun eşsiz ormanlarında ve bölgede bulunan yaylalarda yapılan bazı çekimlerde genellikle dizinin aksiyon dolu sahnelerine hayat veriliyor. Dizinin büyük bir kısmında İstanbul’un farklı semtlerinde çekiliyor. Cesur ve Güzel oyunculuk başvurusu için dizinin yapım şirketinin açmış olduğu seçmelere katılmak gerekiyor. Başarılı ve kaliteli bir yapımda tecrübe kazanmak, kendini ispat etme şansı bulmak isteyen oyuncular ve oyuncu adayları seçmelere yoğun ilgi gösteriyor.