Cast, Oyuncu Ajansı

Börü Oyunculuk Başvurusu

Börü Oyunculuk Başvurusu

Star TV’nin 6 bölümlük yeni mini dizisi Börü ekranlarda yeni bir heyecan dalgası oluşturmaya hazırlanıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan Börü’nün her bölümü RED WWAPON 8K kamera ile çekiliyor. Bu sayede dizinin her bir bölümü sinema filmi kalitesinde çekiliyor. Dağ filmlerini ortaya koyan Alper Çağlar’ın Çağlararts ve Doruk Acar’ın Insignia şirketi ortaklığı ile gerçekleşecek olan dizi de Star Yapım’ın da parmağı bulunuyor. Dizi de yer alacak olan oyuncular hazırlanmak için üç ay boyunca taktik eğitim aldı. Börü oyunculuk başvurusu ile dizi de oynama fırsatı yakalayacak olan adaylar, çoğunluğunu Dağ filmlerinde yer alan oyuncu kadrosuna dahil olacak.

Börü Konusu

2014 yılında geçen dizi de polis özel harekat timinin intikam hikayesi işlenecek. 6 bölümlük dizinin süresi ise 60 dakika olacak. Türkiye’nin sınırlarında çoğalan düşmanlara karşı koymak için hazırlanan ekip bir taraftan da yurt içindeki düşmanlarla başa çıkacak. Dizinin finali ise sinema filmi olarak çekilecek ve 2018 yılında gösterime girecek. Aksiyon türünde olacak olan dizi ilk bölümü “Bazen Canavarlar Kazanır” 28 Şubat Çarşamba günü Star TV ekranlarında olacak. Börü oyunculuk başvurusu yapan adaylar da Türkiye’nin önde gelen isimleri ile beraber çalışma fırsatı yakalayacak.

Börü Oyunculuk Başvurusu ve Börü Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosu genel olarak Dağ filmlerinde yer alan oyunculardan oluşuyor. Bu oyunculara ayrıca Börü oyunculuk başvurusu yapmış olan adaylar da eklenecek. Dizinin başrolünde daha önce Kiraz Mevsimi, Zeytin Tepesi ve Hayatımın aşı gibi dizilerde yer alan Serkan Çayoğlu, Türkiye’nin önde gelen aktrislerinden birisi olan Ahu Türkpençe, Haneler, Galip Derviş, Canım Ailem gibi dizilerde yer alan, ilk Dağ filminde Yüzbaşı Yaşar Demir karakterine hayat veren Fırat Doğruloğlu yer alacak. Dizi de ayrıca Can Nergis, Mesut Akusta, Emir Benderliğolu, Murat Arkın, Ahmet Pınar ve Armağan Oğuz gibi isimler de yer alacak.