Cast, Oyuncu Ajansı

Adını Sen Koy Oyunculuk Başvurusu

Adını Sen Koy Oyunculuk Başvurusu

Adını Sen Koy oyunculuk başvurusu genel olarak güncel olan yapımlar arasında yer alıyor. Uzun soluklu günlük diziler arasında yer alan dizinin hikayesi bir mecburi aşk üzerine kurulu. Kardeşinin altı aylık ömrü kaldığını öğrenen Ömer onu mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ömer bu süreçte kardeşinin en büyük isteğini gerçekleştirmek için kendisine sahte bir sevgili bulur. Ömer’in sahte sevgilisi olacak Zehra mağrur ve iyi niyetli bir kızdır. Ailesinin iyi bir hayatı olmasını isteyen Zehra bu oyuna para karşılığında dahil olur. İkilinin sahte aşkı zamanla gerçek olurken çevrelerindeki bitmek bilmeyen olaylar yüzünden birbirlerine bir türlü aşklarını söyleyemezler.

Adını Sen Koy Oyuncu Kadrosu

Adını Sen Koy oyunculuk başvurusu oldukça çok yapılan diziler arasında yer alıyor. Dizinin sürekliliği ve sıklığı sebebiyle kadroya sürekli yeni oyuncular ekleniyor. Dizide zengin iş adamı Ömer rolünde Erkan Meriç yer alıyor. Ailesine yardım etmek için sahte sevgililik teklifine evet diyen Zehra rolünde ise Hazal Subaşı var. Bu ikiliye eşlik eden diğer oyuncular ise Ezgi Baran, Aykut İğdeli, Yaprak Durmaz, Musab Ekinci, Ali Çoban, Nur Saçbüker gibi isimler eşlik ediyor. Adını Sen Koy oyunculuk başvurusu için seçmelere katılmak isteyenler sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak Family Ajans üzerinden başvurabilirler.

Çekimlerin Yapıldığı Yerler

Adını Sen Koy dizisinin çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında yapılıyor. Zehra ve ailesinin yaşadığı mahalle Kartal’da bulunuyor. Mahallede yapılan çekimler dışında Pendik’te bulunan bir konakta da dizinin çekimleri yapılıyor. Dizinin ilk sezonundaki çekimlerin bir kısmı Beykoz’da yapılmıştı. Yeni sezonda Pendik ve Kartal başta olmak üzere farklı semtlerde yapılacak çekimlerle dizi sevenleri ile buluşacak. Adını Sen Koy dizisinin yapımcılığını üstlenen Birsel Film dizinin yakaladığı başarıdan sonra dizinin yapım haklarını Karamel Film’e devretti. Yönetmenliğini Fulya Yavuzoğlu’nun yaptığı dizide yardımcı yönetmen koltuğunda ise Mahir Aktaş oturuyor. Adını Sen Koy oyunculuk başvurusu için yeni sezonda şansını denemek isteyenler sitemiz üzerinden başvuru formumuzu doldurarak bu dizide kendilerini gösterme fırsatı elde edebilir.

Adını Sen Koy Oyunculuk Başvurusu

Adını Sen Koy oyunculuk başvurusu sitemizde bulunan başvuru formu doldurularak alınmaktadır. Aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan formu doldurmanız yeterlidir.