Cast, Oyuncu Ajansı

Adı Zehra Oyunculuk Başvurusu

Adı Zehra Oyunculuk Başvurusu

Bu seneye damga vurması beklenen Adı Zehra dizisinin çekimleri Almanya’nın Frankurt şehrinde başladı. FOX’un merakla beklenen dizisi olan ve tutucu bir Türk ailesinin kızı olan Zehra’nın hayatını konu alan Adı Zehra’nın başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan üstleniyor. Adı Zehra oyunculuk başvurusu yapmak için lütfen tıklayın.

FOX’ta yayınlanacak olan ve bu senenin iddialı dizileri arasında gösterilen Adı Zehra dizisinin çekimleri başladı. Amerika’nın New York şehrinde ve Almanya’nın Frankurt kentinde çekimleri yapılan dizinin yapımcılığını NTC Medya / Mehmet Yiğit Alp üstlenirken yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Bekir Baran Sıtkı tarafından ise senaryolaştırılan dizi konusuyla da dikkat çekiyor. castbasvuru.familyajans.com adresinden Adı Zehra oyunculuk başvurusu yapılabilmektedir.

Adı Zehra Konusu

Dizinin konusuna geldiğimiz zaman Almanya’nın Frankfurt kentinde tutucu Türk bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Zehra’nın buradan Türkiye’ye uzanan sıra dışı hikayesi dizide ele alınıyor. Franfurk’ta yoksul bir hayat süren 22 yaşındaki Zehra’nın İstanbul’a geldikten sonra zengin bir ailesinin içine girer. Bu ailenin sırlarla ve korkunç suçla gölgelenmiş konağındaki hikayeler ise bu genç kızın hayatında beklenmedik şeylere neden olacaktır. Family Ajans Adı Zehra oyunculuk ajansı olarak bu senaryonun içinde olmanız mümkün.

Adı Zehra Oyunculuk Başvurusu

Dizi kaliteli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide yer alan Zeynep Çamcı, İlk rolünü Recep İvedik’te almıştı. Oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Deliha, Meryem, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı gibi projelerde de rol alarak iyi bir oyunculuk bırakmıştı. Alican Yücesoy, Pilli Bebek, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, İntikam, Kördüğüm ve Serçe Sarayı gibi dizi projelerinde rol alan tecrübeli bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Hatice Aslan ise,  Ferhunde Hanımlar, En Son Babalar Duyar, Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak da Beraberiz, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde kendini kanıtlamış değerli bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Family Ajans ile Adı Zehra oyunculuk başvurusu yaparak bu değerli oyuncularla beraber rol alabilirsiniz.