poyraz karayel1

Kanal D'nin Sevilen Poyraz Karayel için Oyuncu Seçmeleri Family Ajans ile Yapılmaktadır.  Şimdi Başvurun!

Poyraz Karayel Dizisinin Konusu:

Kayın pederi tarafından oğlundan koparılan eski bir polisin, oğlunu almak için mafyanın içine girmesini konu edinen Poyraz Karayel, işlemediği bir suç yüzünden görevden uzaklaştırılan eski bir polistir. Emniyet Amiri'yle yaptığı anlaşma sonucu, oğlunu kayın pederinden almak için mafyanın içine girmeyi kabul eder. Bu arada tanışıp aşık olduğu Ayşegül'ün yanına girdiği mafya babası Bahri Baba'nın kızı olduğundan habersizdir.

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayın pederi Ünsal'dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül'ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz'ın patronu Bahri Umman'ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül'den saklamak zorundadır. Poyraz Karayel dizisi için oyunculuk başvurularınızı hemen şimdi sayfamızdan yapabilirisiniz.

Yapım Yılı: 2014

Yapım Şirketi: Limon Yapım

Yönetmen: Çağrı LOSTUVALI

Senaryo: Ertan KURTULAN, Ethem ÖZIŞIK

Yapımcı: Hayri ASLAN

Tür: Aşk, Aksiyon, Polisiye

Oyuncu Hizmeti: Family Ajans

Başvuru için tıklayınız

poyraz karayel2

poyraz karayel3

poyraz karyel4

5 comments

  1. serkan 8 Mart, 2016 at 10:15 Cevapla

    filmi sevdiğim için bana güzel geliyor film rüyamda gördüğüm içim bana hangi karakteri oyna deseniz oynarım burçin hanım ve ilker bey ikinizi birden görmek istiyorum

Leave a reply