kurtlar vadisi pusu

Kanal D’nin Sevilen Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu için Oyuncu Seçmeleri Family Ajans ile Yapılmaktadır.  Şimdi Başvurun!

Kurtlar Vadisi Pusu, ilk üç sezon boyunca küresel güçlerin iç temsilcileri üzerinde yoğunlaşmış ve Polat Alemdar ve ekibi bu iç düşmanlar ile mücadele etmiştir. Dizi, dördüncü sezondan itibaren küresel güçlerin ana aktörlerine yoğunlaşmış, dizide yabancı istihbarat servisleri, yabancı ajanlar yer almış ve bu kişilerle mücadele verilmiştir. Suriye meselesine de yer verilmiştir. Tema değişiklikleri gereği karakterlerin büyük bir kısmı yenilenmiştir. Sekizinci ve dokuzuncu sezonlarda ise küresel güçler ile bölgesel güçler arasındaki çatışmalar konu edinilmiş, dizi daha karamsar bir havaya girmiştir. Özellikle dizinin bel kemiğini oluşturan Alemdar ve ekibi, çeşitli misyonlar için dağılmışlar ve dizinin seyri değişmiştir.Kurtlar Vadisi Pusu dizisi için oyuncu başvurunuzu hemen şimdi sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Konusu:

Polat Alemdar, kendisine kurulan kirli komployu bozmaya kararlıdır. Bu uğurda tüm dostları ve kuşkusuz KGT ekibi yanındadır. Fakat bu kez, fedakarlıkları da büyük olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Yapımcı: Pana Film

Senaryo: Pana Yazım Grubu

Oyuncu Hizmeti: Family Ajans

Başvuru için tıklayınız

kurtlar vadisi1

kurtlar vadisi2

11 comments

  1. ramazan kurum 16 Ekim, 2015 at 01:23 Cevapla

    ben kurtlar vadisini çok beğenerek izliyorum benim oğlum 14 yaşına girecek o doğdusıralar çıkmıştı hiç bir bölümünü kaçırmadım çok harika bidizi tepekente filim çekmeye geldiler onlara orada yardımcoldum elektirikleri düzelmiştim hepsiylede resimlerimvar necatai şaşmaza ve arkadaşlarına sevgilerimi gönderiyorum bende dizide oynamak istiyorum ramazan urum 0537 456 82 58

  2. mehmetağır 1 Aralık, 2015 at 09:44 Cevapla

    Ben engelli bir fanatik izliyicinizim. Diziniz başladığınız dan beri takipcinizim. Sizi izlerken hep hayalim olan sizlerle aynı karede olma mutluluğunu bana yasatmanizi çok ama çok istiyorum. Ama biliyorum ki bu hayallerim hep rüyada kalcak. Ama yinede doğarken başlayan sansizligimi son birkez daha denemek istedim. Olursa şans bi kerede bana güler. Saygılarımla.

Leave a reply