Cast, Oyuncu Ajansı

Hizmetlerimiz

Dizi & Sinema Oyunculuğu :

10 yıllık geçmişimizde bir çok yapım şirketinin dizi ve sinema çalışmalarına oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti verdik. Hiçbir projeden teşekkürsüz ayrılmamış olmanın rahatlığı içerisindeyiz. 7 den 70’e profesyonel oyuncularımız ve yardımcı oyuncularımızdan oluşan bay, bayan, çocuk geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Reklam Oyuncusu :

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli dedeye bay, bayan bir çok reklam oyuncusu, dizi film oyuncusu Family Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.

Klip Oyuncusu :

Family Ajans ailesi olarak bir çok sanatçımızın klip çalışmalarına yardımcı oyuncu, oyuncu, model , dansçı, özel tip desteği vermekteyiz.

Dansçı & Sunucu :

Bir çok defile organizasyonu, bayi toplantıları, ürün tanıtımları, TV yarışma programları hep Family Ajans’ın dans ekibi ve sunucularıyla seyredilmesi keyifli prodüksiyonlar haline gelmişlerdir.

Tanıtım Hostesi :

Fuarlar, tanıtımlar ve şovlar. Hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor. Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli modadan, araba, sanayi, bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet ettiler.

Makyöz & Kuaför :

Onlar dizi reklam sinema tanıtım moda şovlarının, tanıtım faaliyetlerinin, defilelerin, fotoğraf prodüksiyonlarının gizli kahramanları. Hepsi Family ailesinin usta sanatçıları.

Dublaj Sanatçısı :

Kendilerini göremiyorsunuz, ancak sesleriyle sanki ailemizden biri gibiler.

Defile Organizasyonu :

Family Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi, defile, ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır.

Ürün tanıtım çalışmaları :

Family Ajans müşterilerinin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici, kısaca en iyi şekilde tanıtılması bizim uzmanlık ve yaratıcılık alanımıza girmektedir.

Basın & Halkla İlişkiler :

Organizasyonların, şovların, defilelerin, açılışların temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısıdır.