Cast, Oyuncu Ajansı

Hakkımızda

2001-2002 Tiyatrolar birliği derneği En Güvenilir Ajans, 2005-2006 İstanbul Üniversitesi Yılın Cast Ajansı, 2009-2010 Yılın Cast ajansı, 2011-2012 Tv Magazin Ödülleri En Başarılı Oyunculuk Ajansı ve 2012 2013 Sabancı Üniversitesi Yılın En İyi Cast Ajansı, 2013-2014 Atayurt Kolejleri En Başarılı Oyunculuk Ajansı ödüllerini almış toplamda 14 ödül alarak kalitesini her attığı adımda taçlandırmıştır.
Merkezi istanbul Bakırköy’de, şubeleri İstanbul-Kadıköy,İzmir, Antalya, Ankara, Bursa ve İzmit şubeleri bulunan.yurt dışında almanya berlin şubesi bulanan yetenekli ve yeni yüzlere en çok şans tanıyan Türkiye ve yurt dışında görsel çalışmalara hizmet veren dünyanın en büyük oyuncu, model ve casting ajansıdır.
Köklü bir kuruluş olan Family Ajans genç dinamik ekibi ve güçlü yönetim kadrosuyla üst düzey profesyonellik anlayışı ile hareket etmektedir. Türkiye’de 9 şubeyle sektöründe başarılı kurumsal bir firmadır. Yurt dışında modellik ve oyunculuk alanında hizmet veren tek uluslararası model ve oyuncu ajansıdır.
Family Ajans yurt içi ve yurt dışında usta tiyatrocu ve oyuncularımız ile birlikte oyunculuk eğitimi veren ve oyuncu yetiştiren tek ajanstır.
2014 yılında kurulan “Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi” www.osmanyagmurderelisanat.com kurucularından olan ve bünyesinde bulunduran Family Ajans oyunculuk yetiştirme faaliyetlerinede hız kazandırmıştır.
Family ajans ailesi oyuncularımız tüm şirketlerimizin avantajlarından faydalanır.kariyer planlaması tüm profesyonel menajerlerimiz tarafından yapılmaktadır.
17. yılda Family Ajans Ailesi Bizleri Kaliteli Yapımlarına Uygun Gören Başta Ay Yapım, ACR Yapım, BSK Yapım, Barakuda Film, Ser Film, Turuncu Yapım, Mint Yapım, Ans International, Cop Prodiksüyon, FM Yapım, Erler Yapım, Vizyon Film, Süreç Film, Maselevi Film Yapım, Limon Yapım, Dada Film, Samanyolu TV İç Yapım, İstisnai Filmler ve Reklamlar, Med Yapım, Kanal D İç Yapım, Yağmur Ajans Tmc Film Yapım, Digital Sanatlar, Ptot Tv Reklamları, Pop Productions ve Show Tv İç Yapım, Plato Film(Sinan ÇETİN), Sinevizyon Yapım, Avşar Yapım, Bsk Yapım Film, Focus Film, D Production, Tims Yapım, Tekden Film, Turuncu Film, Mf Yapım’a teşekkür ederiz. Uzun yıllar beraber çalışmakta olduğumuz projelerde görevimizi başarıyla yerine getirmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.
Kuruluş günümüz olan 03.02.2000 yılından bu yana çalışma ilkesi olarak her zaman kaliteyi ve profesyonelliği hedefledik.
Family Ajans Türk örf ve adetlerini ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan dolayı çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde, saygınlığında ve şeffaflığında yürütmektedir.

Family Ajans nereye ulaşmak istiyorsanız o yolda size rehber olmaya devam edecektir,
“Anahtar elinizde doğru bir başlangıç kapıyı açabilmenizi ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.”