Cast, Oyuncu Ajansı

Oyuncumuz Hande Özdemir Seven Ne Yapmaz Dizisinde

Hande Özdemir Seven Ne Yapmaz

Family Ajans aracılığı ile Hande Özdemir Seven Ne Yapmaz oyunculuk başvurusu yapmış, dizide rol almaya hak kazanmıştır. Keyifli senaryosu ve yetenekli oyuncu kadrosu ile beğenilen yapımlar arasında yer alan Seven Ne Yapmaz, geniş bir kitle tarafından ilgi ile takip edilen diziler arasına kısa sürede yerleşmiştir. Oyunculuk kariyeri yapmak isteyenler için seçmelere katılım sağlamak açısında önemli fırsatlar sunan Family Ajans ile kariyeriniz için yeni bir yön çizebilirsiniz.

Seven Ne Yapmaz Konusu

Çapkın, yakışıklı ve zengin bir genç olan Ozan yaptığı bazı hatalardan dolayı büyük bir ceza alarak sahip olduğu imkanlardan uzaklaştırılır. Bu uzaklaşmanın bir parçası da Ozan’ı köye göndermektir. Köye gittiği zaman Ozan’ın düzelmesini bekleyen ailesi bu konuda büyük bir hata yaptığını kısa zamanda anlar. Ozan köye gider gitmez, köyün en güzel ve çalışkan kızı olan Nazlı’ya aşık olur. Nazlı bütün köy tarafından sevilen bir karakter olduğu için herkes tarafından tanınır. Ozan, Nazlı’nın gönlünü kazanmak için çok fazla çabalaması gerektiğini zamanla fark eder. Nazlı, annesiz büyüdüğü için ürkek ve kırılgan bir ruha sahiptir. Ozan, Nazlı’nın peşinden koşarken bir gün köyün en dedikoducu insanı tarafından tesadüfen görülür. Hatice ikiliyi birlikte gördüğü için dedikodu çıkarır ve ikili evlenmek zorunda kalır. Ozan henüz evliliğe hazır olmadığını düğüne saatler kala fark edip Nazlı’yı nikah masasında terk eder. Nazlı bütün köye rezil olduğundan Ozan’dan intikam almak için peşinden İstanbul’a gider. Safranbolu’da başlayan ve İstanbul’a uzanan aşk hikayesi komik, hüzünlü ve keyifli senaryosu ile izleyenleri ekran başına bağlıyor.

Family Ajans Hande Özdemir Seven Ne Yapmaz Oyuncusu Kimdir?

Seven Ne Yapmaz dizisinde Sinem karakterini canlandıran Hande Özdemir, 1983 yılında doğmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Medya Sahne ve Sanat Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünde okuyan Hande Özdemir, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Hangimiz Sevmedik ve Adını Sen Koy dizilerinde rol almıştır. Seven Ne Yapmaz oyunculuk başvurusu sürecinde Family Ajans ile başarılı bir performans sergileyerek dizide rol almaya hak kazanmıştır.

Bir cevap yazın