güneşin kızları

Güneşin Kızları Dizisinin Konusu:

Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken, Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak; ortada küçük bir sorun vardır. Kızları, henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. İkizlerden Nazlı, bu evliliğe külliyen karşı çıkar. Selin, hem annesi hem de kendisi için bu evliliğin çok iyi bir fırsat olduğunu düşünürken, en küçükleri Peri, annesini mutlu eden seçimin onu da mutlu edeceğini söyler. Nazlı’nın çıkardığı bütün sorunlara rağmen Haluk’un Güneş’ten vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Güneş ve kızları Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşerler. Mertoğlu ailesinin hayatı, hiç de dışarıdan göründüğü kadar mükemmel değildir. Güneş'in kızlarının gelişiyle, tüm dengeler değişecek ve bütün sırlar ortaya dökülecektir.Güneşin Kızları dizisi için oyunculuk başvurularnızı hemen şimdi sayfamızdan yapabilirsiniz.

Güneşin Kızları

Yapım: Süreç Filmcilik

Yapımcı: İnci GÜNDOĞDU, İsmail GÜNDOĞDU

Uygulayıcı Yapımcı: Akın TOPUZ

Yönetmen : Sadullah CELEN

Senaryo: Deniz DARGI, Cenk BOĞATUR

Görüntü Yönetmeni: Yalçın YADEL

Sanat Yönetmeni: Hasan DOĞAN

Oyuncu Hizmeti: Family Ajans

Başvuru için tıklayınız

güneşin kızları4

güneşin kızları1

10 comments

  1. Buket köksal 23 Şubat, 2016 at 18:10 Cevapla

    Ben 13 yaşındayım tam bir güneşin kızları hayranıyım tiyatroyuda seviyorum daha önceden bir denemem olmadı ki zaten insanlar deneye deneye öğrenir güneşin kızlarında ufak bir rol olsa bile oynarım. Mimiklerimi güzel kullandığımı düşünüyorum inşallah. Mesajımı okur ve yanıtlarsınız. Eğer mesajımı okuyorsaniz rol olmasa bile mesaj atın lütfen dolu diye veya oyuncu eksiğimiz yoktur diye

Leave a reply