Ben Family Ajans'ı tanıdığıma çok mutluyum. Artık bende kendimi o aileden biri gibi hissediyorum. Gerçekten dizi sektörünün kalp atışını tutan bu ajans, çok güvenilir ve hiç ummadığınız bir anda hayatınızı değiştirebiliyor.

Tezman KAYA 
Sabah Gazetesi Yazarı

17 Mart 2013 Milliyet Pazar - Yılın En İyi Cast Ajansı Family Ajans ile Röpörtaj

FAMİLY AJANS 1 NUMARA SEÇİLDİ TV MAGAZİN ÖDÜLÜNÜ ALDI.

Family Ajans Tv Magazin Ödülü alarak sektörde tek isim olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Tüm Family Ajans çalışanlarını Family Ajans ve fedlook.com un kurucusu Hasan GÜNGÖR'ü tebrik etmek istiyorum. Family Ajans'ın web sitesi tüm yeni yüzlerin, fırsat arayanların tercihi haline gelmiştir. Doğru adreste olduklarını Family Ajans her fırsatta gösteriyor.

Saygılarımla,
Magazin Gazeteciler Derneği
Üstün ASAF
Tel: (0212) 570 74 05
Sabah Gazetes- Family Ajans Röportaj
Sabah Gazetesi - logo

Family Ajans Hasan GÜNGÖR  - Sabah Gazetesi Söyleşi

Araştırmalarım sırasında Family Ajans'ın sahibi Hasan GÜNGÖR ile bir söyleşi yapma fırsatı buldum. Ofislerine gittim. Hepsi işini ciddiye alan insanlar,  tam bir ekip çalışması var.  En güvenilir, işlerini çok düzgün yapan ajanslardan bir tanesi olan  Family Ajans'ın sahibi, Hasan Güngör'le birçok sete beraber giderek inceledik.  Profesyonel çalışmaya sahipler. Şu dizi furyasının olduğu günümüzde işlerini çok düzgün yapıyorlar. Setlerde olan diyaloglar hem oyuncu arkadaşla hem reji ekibiyle çok başarılı. En son beraber gittiğimiz Aşk-ı Memnu seti tam bir aile çalışması. Herkes birbirine yardımcı oluyor ve herkes ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. Ben Family Ajans'ı tanıdığıma çok mutluyum. Artık bende kendimi o aileden biri gibi hissediyorum. Gerçekten dizi sektörünün kalp atışını tutan bu ajans, çok güvenilir ve hiç ummadığınız bir anda hayatınızı değiştirebiliyor.
Family Ailesine Saygılarımla
Tezman KAYA
Sabah Gazetesi Yazarı